Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden SGK 4A Emekli Aylık Bilgisi

e-Devlet Kapısı Üzerinden SGK 4A Emekli Aylık Bilgisi

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 4A Emekli Aylık Bilgisi sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

4A Emekli Aylık Bilgisi Nedir?

4A Emekli Bilgisi, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) üzerinden yatırılan sigortalar primleri sayesinde emekli olan kişilerin aylık maaş bilgilerinin bulunduğu bölümdür. SGK 4A Emekli Aylık Bilgisi sorgulama işlemi e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleşmektedir.

e-Devlet Kapısı Üzerinden 4A Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

e-Devlet Kapısı Üzerinden 4A Emekli Aylık Bilgisi sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak e-Devlet Kapısına giriş yapmanız gerekmektedir.

e-Devlet Kapısına giriş yapmak için; Bilgisayarınızın tarayıcısının arama motor bölümüne “e-Devlet Kapısına Giriş” yazarak aratın. Daha sonra arama sonucunda bulunan “e-Devlet Kapısı” yazısının üzerine tıklayarak e-Devlet Kapısına girişinizi yapın.

Girmiş olduğunuz e-Devlet Kapısı sisteminde siten T.C. Kimlik No. ve e-Devlet Şifreniz istenecektir. Bu bölümlere kişisel T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi girin. Bilgilerinizi girdikten sonra altta bulunan “Sisteme Giriş Yap” yazılı kutucuğa tıklayarak e-Devlet Kapısı sistemine girişinizi gerçekleştirin.

Hızlı Bir Şekilde Sorgulama Yapmak İçin

Giriş yapmış olduğunuz e-Devlet Kapısı üzerinden hızlı bir şekilde SGK 4A Emekli Aylık Bilgisi sorgulama işlemini gerçekleştirmek için; e-Devlet Kapısı ana sayfası üzerinde bulunan “Merhaba, size nasıl yardım edebilirim?” yazılı kutucuğa tıklayarak boş kutucuğun içine “SGK 4A Emekli Aylık Bilgisi” yazın ve altta çıkacak olan “4A Emekli Aylık Bilgisi (Sosyal Güvenlik Kurumu)” yazısının üzerine tıklayarak 4A Emekli Aylık Bilgisi sorgulama sayfasına girişinizi yapın. 4A Emekli Aylık Bilgilerinizi bu sayfa üzerinden görebilirsiniz.

4A Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama Sayfasına giriş yapamadıysanız, giriş işlemini gerçekleştirmek için TIKLAYIN!

About aeditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …