Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden Türk Telekom Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

e-Devlet Kapısı Üzerinden Türk Telekom Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

Türk Telekom Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TÜRK TELEKOM NEDİR?

Türk Telekom 24 Nisan 1995 yılında PTT (Posta Telefon Telgraf) ile ayrılması sonucunda Türkiye’ye telekomünikasyon  hizmetini sunmak amacıyla devlet tarafından kurulan şirkettir.Türk Telekom abonelik, borç ve alacak sorgulama işlemi e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirilmektedir.

e-DEVLET KAPISI ÜZERİNDEN TÜRK TELEKOM ABONELİK, BORÇ VE ALACAK SORGULAMA NASIL YAPILIR?

e-Devlet Kapısı üzerinden Türk Telekom Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak e-Devlet Kapısına giriş yapmanız gerekmektedir.

e-Devlet Kapısına giriş yapmak için bilgisayarınızın tarayıcı bölümünü açın ve arama motor bölümüne “e-Devlet Kapısına Giriş Yap” yazarak aratın. Daha sonra arama sonucunda karşınıza gelen “e-Devlet Kapısı” yazısının üzerine tıklayarak e-Devlet kapısına girişinizi yapın. Giriş yapmış olduğunuz sayfada sizden kişisel T.C. Kimlik No. ve e-Devlet Şifreniz istenecektir. Bu bölümlere kişisel T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi girin. Bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın alt kısmında bulunan “Sisteme Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayarak e-Devlet sistemine girişinizi yapın.

e-Devlet Kapısına giriş yaptıktan sonra hızlı bir şekilde Türk Telekom Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama işlemini gerçekleştirmek için ana sayfada bulunan “Merhaba, size nasıl yardım edebilirim?” yazısının üzerine tıklayarak kutucuğun içine “Türk Telekom Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” yazın ve altta çıkacak olan “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama (Türk Telekom)” yazısının üzerine tıklayarak Türk Telekom Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama sayfasına giriş yapın. Karşınıza gelecek olan sayfada Türk Telekom Abonelik, Borç ve Alacaklarınızı görebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …