Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden TurkNet Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

e-Devlet Kapısı Üzerinden TurkNet Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

TurkNet Abonelik, Borç ve Alacak sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden sitemiz aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TurkNet Nedir? 

TurkNet 1996 yılında kurulmuş olup, Türkiye’de kullanılan internet servis sağlayıcısıdır. Ayrıca kullanıcılara telefon ve veri hizmetlerini de sunan telekomünikasyon şirketidir. TurkNet abonelik, borç ve alacak sorgulama işlemi e-Devlet Kapısı üzerinden de yapılmaktadır.

e-Devlet Kapısı Üzeriden TurkNet Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

e-Devlet Kapısı üzerinden TurkNet abonelik, borç ve alacak sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak e-Devlet Kapısına giriş yapmanız gerekmektedir.

e-Devlet Kapısına Giriş Yapmak İçin; Bilgisayarınızın tarayıcı kısmına açın ve arama motoruna “e-Devlet Kapısına Giriş Yap” yazarak aratın. Daha sonra arama sonucunda karşınıza gelecek olan sayfada bulunan “e-Devlet Kapısı” yazısının üzerine tıklayarak e-Devlet Kapısına giriş yapın. Giriş yapmış olduğunuz sayfada sizden kişisel “T.C. Kimlik No. ve e-Devlet şifreniz” istenecektir. Bu bölümlere kişisel T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi girin. Bilgilerinizi girdikten sonra alt kısımda bulunan “Sisteme Giriş Yap” yazılı butonun üzerine tıklayarak e-Devlet Kapısı sistemine girişinizi yapın.

Sisteme girişinizi yaptıktan sonra hızlı bir şekilde TurkNet Abonelik, Borç ve Alacak sorgulama işlemini gerçekleştirmek için ana sayfada bulunan “Merhaba, size nasıl yardım edebilirim?” yazılı kutucuğa tıklayarak kutucuğun içerisine “TurkNet” yazın ve altta çıkacak olan “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama (TurkNet)” yazısının üzerine tıklayın. Sistem tarafından otomatik olarak yönlendirileceğiniz sayfada abonelik, borç ve alacak sorgulama işlemleriniz görebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …