Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden Yeşil Masa Talep Başvurusu

e-Devlet Kapısı Üzerinden Yeşil Masa Talep Başvurusu

Yeşil Masa Talep Başvurusu Sorgula, Yeşil Masa Nedir? Yeşil Masa Talep Başvuru ve Talep Başvuru Sorgulama İşlemleri, Yeşil Masa Talep Başvuru Nasıl Yapılır? Tüm bu soruların cevabını sitemiz aracılığıyla hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde öğrenebilirsiniz.

YEŞİL MASA NEDİR?

Yeşil Masa uygulaması Tarım İl Müdürlüğüne bağlı olup Tarım İl Müdürlüğüne gelen vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerinin online ortamda toplanması ve bunlara hızlı ve etkili bir şekilde cevap gönderilmesi amacıyla kurulan sistemdir. Ayrıca üreticilerin taleplerinin en hızlı ve sağlıklı bir şekilde sonuçlandırılması amaçlanıyor.

e-DEVLET KAPISI ÜZERİNDEN YEŞİL MASA TALEP BAŞVURU SORGULAMA NASIL YAPILIR?

e-Devlet kapısı üzerinden Yeşil Masa Talep Başvurusu yapmak için öncelikli olarak e-Devlet kapısına giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için bilgisayarınızın arama motor bölümüne “e-Devlet Kapısı Giriş” yazın ve aratın. Daha sonra gelecek olan sayfada bulunan “e-Devlet Kapısı” yazısının üzerine tıklayarak e-Devlet kapısına giriş yapın. Karşınıza gelecek olan sayfada sizden T.C. Kimlik No. ve e-Devlet şifresi istenecektir. Bu bölüme kişisel T.C. Kimlik No. ve e-Devlet şifrenizi yazın. Bilgilerinizi yazdıktan sonra alt kısımda bulunana “Sisteme Giriş Yap” yazılı butona tıklayarak sisteme giriş yapın. Sisteme giriş yaptıktan sonra Yeşil Masa Talep Başvuru işlemini gerçekleştirmek için ana sayfa üzerinde bulunan “merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?” yazısının üzerine tıklayarak kutucuğun içine “Yeşil Masa Talep Başvurusu Sorgulama” yazın ve altta gelecek olan “Yeşil Masa Talep Başvurusu Sorgulama (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı)” yazısının üzerine tıklayın. Daha sonra gelecek olan sayfada bulunan “İletişim bilgileri” yazılı formu size uygun bir şekilde doldurun. Formu doldurduktan sonra “Başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

About aeditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …