Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama Ekranı!

e-Devlet Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama Ekranı!

e-Devlet Kapısı üzerinden girisyap.com aracılığıyla “Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorulama” işlemlerini yapmanız için izlenecek yol adım adım gösterilmektedir.

E-Devlet Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama Giriş Bilgileri?

e-Devlet Hizmet Kapısı sayesinde Yüzlerce Kuruma ait Binlerce dosyadan zaman kaybı olmadan, hızlı ve güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz. e-Devlet Kapısının yaptığı yenilikler sayesinde her geçen gün ziyaret oranı kat kat artmaktadır. Sizlerde e-Devlet hizmet kapısı sayesinde birçok işlemi yapabildiğiniz gibi Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama ekranına girmeniz mümkündür. bunun için yapmanız gereken işlemleri şu şekilde sıralayalım.

e-Devlet Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama Ekranına Giriş!

e-Devlet kapısına giriş yapabilmeniz için öncelikli olarak e-Devlet şifreniz ve T.C Kimlik Numaranız gereklidir. Eğer e-Devlet şifreniz yok ise en yakın PTT şubesinden alabilirsiniz. Şifrenizi unutmuş iseniz e-Devlet hizmet kapısından şifremi Unuttum Bölümüne girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz. Google arama motoru bölümüne “www.turkiye.gov.tr” yazın ve linke tıklayın. Açılan yeni sayfada T.C Kimlik Numaranız ve e-Devlet Şifreniz istenecektir. Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girin aksi taktirde girişiniz sağlanmaz. e-Devlet kapısı hizmet bölümüne giriş yaptıktan sonra yukarıda bulunan arama motoru bölümüne “Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama” yazın ve onaylayın. Sigorta Bildi ve Gözetim Merkezi bölümünden Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri Sorgulama linkine tıklayın ve sizden araç bilgileri olarak plaka Numarası istenecektir. Araç plaka Numarasını doğru bir şekilde girin ve “Sorgula” butonuna tıklayın. Aracınızın Kasko Poliçe ve Hasar Bilgileri var mı yada yok mu tüm bilgilere bu bölümden ulaşmanız mümkündür.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …