Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet, SGK 4A Hizmet Dökümü Sorgulama!

e-Devlet, SGK 4A Hizmet Dökümü Sorgulama!

e-Devlet kapısı üzerinden www.girisyap.com aracılığıyla, Sosyal Güvenlik Kurumu adı altında “4A Hizmet Dökümü” gibi konuları sorgulamak için izlenecek yol.

e-Devlet Üzerinden, SGK 4A Hizmet Dökümü Sorgulama!

e-Devlet Kapısı üzerinden Kamu Kurumuna ait yüzlerce dosya ve binlerce konu başlığını ziyaret ederek sizlerde e-Devlet’in sunduğu kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. e-Devlet hizmet kapısı, Gün geçtikçe yaptığı yenilikler ve yeni başlıklarla kendini her zaman en üst seviyede sıralamıştır. Sizlerde e-Devlet kapısı üzerinden giriş yaparak faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk işlem e-Devlet kapısının kısayol hizmet sitesi olan “www.turkiye.gov.tr” adresine giriş yapmalısınız.

e-Devlet hizmet kapısına giriş yaparken sizden T.C Kimlik No ve e-Devlet Şifresi istenecektir. Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde giriniz aksi taktirde girişin sağlanmaz. E-Devlet üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu adı altında, “4A Hizmet Dökümü?” Sorusunun cevabi için e-Devlet sistemine giriş yapın.

Not:Girişte sizden istenilen e-Devlet şifrenizi unuttuysanız, (Şifremi unuttum bölümünden yenileyebilirsiniz. Yada şifreniz yok ise size en yakın PTT Şube Müdürlüğünden alabilirsiniz.)

T.C Kimlik No ve e-Devlet Şifrenizi girdikten sonra açılan yeni sayfada yüzlerce Kuruma ait Binlerce dosya ve link bulunmakta aradığınız konuyu bulmakta zorlana bilirsiniz. Yukarıda bulunan arama motoru bölümüne “4A Hizmet Dökümü” yazın ve aratın. Önünüze çıkan linke tıklayın. Sosyal Güvenlik Kurumu adı altında, 4A Hizmet Dökümü hakkında ilk işe giriş tarihiniz, 4A Özet Hizmet Dökümü ve 4A Detaylı Hizmet Dökümü bölümünü göreceksiniz. 4A Özet Hizmet Dökümü bölümünde Özetlenmiş bir şekilde gözükmektedir. 4A Detaylı Hizmet Dökümü bölümüne girerek tüm detaylarıyla birlikte hizmet dökümünüzü görmeniz mümkündür. Dilerseniz Önerilen Hizmetler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …