Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet, SGK Tescil ve Hizmet Dökümü Giriş Ekranı!

e-Devlet, SGK Tescil ve Hizmet Dökümü Giriş Ekranı!

e-Devlet hizmet Kapısı üzerinden “Sosyal Güvenlik Kurumu, SGK Tescil ve Hizmet Dökümü” bölümüne girerek 4A/4B/4C tescil bilgilerinizi aylık ve barkodlu belge oluşturabilirsiniz.

e-Devlet SGK Tescil ve Hizmet Dökümüne Giriş?

e-Devlet hizmet kapısı sayesinde Yüzlerce Kamu Kurumuna ait Binlerce dosya bulunmaktadır. Yüzlerce Kamu Kurumuna ait binlerce dosyadan faydalanmak için e-Devlet kapısına giriş yapmalısınız. Giriş yapmak için sizden bazı bilgiler istenecektir. İstenen bilgileri doğru ve net bir şekilde giriniz aksi taktirde girişiniz sağlanmaz. SGK Tescil ve Hizmet Dökümü sayesinde, 4A/4B/4C işe giriş çıkış bilgileri hakkında hizmet dökümü alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem, e-Devlet hizmet bölümünün kısayol sitesi olan “www.turkiye.gov.tr” adresine giriniz. Giriş yaparken sizden T.C Kimlik No ve e-devlet şifreniz istenecektir.

Not: e-Devlet Şifreniz yok ise size en yakın PTT şubesinden alabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız. Şifremi unuttum bölümüne girerek yenileyebilirsiniz.

e-Devlet Kapısına T.C Kimlik No ve Şifrenizi girdikten sonra açılan sayfada bulunan arama motoru bölümüne “SGK Tescil ve Hizmet Dökümü” yazın aratın. Çıkan linke tıklayın sizin adınıza tüm SGK Hizmet dökümü, Tüm SGK Uzun Vade Hizmet Dökümü çıkmaktadır. Dilerseniz Önerilen Hizmetler bölümünden İşçi Sendikaları Üyelik Doğrulama, Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesinin Verilmesi, 4A/4B/4C İlaç Kullanım Süresi Sorgulama, Aile Yardımı Bildirimi Sorgulama, 4A/4B İş görmezlik Ödemesi Görme gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. e-Devlet hizmet kapısını ziyaret ederek gün geçtikçe eklenen yeniliklerden yararlanın.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …