Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu/Diş Protez Hakkı Sorgulama!

e-Devlet Üzerinden Sosyal Güvenlik Kurumu/Diş Protez Hakkı Sorgulama!

e-Devlet kapısına giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden hızlı, kolay, zaman kaybı yaşamadan ve hiçbir ek ücret ödemeden yararlanabildiğiniz gibi, “www.girisyap.com” aracılığıyla “Sosyal Güvelik Kurumu altyapısı ile Diş Protez Hakkı Sorgulama” işlemlerini de yapabilirsiniz.

e-Devlet’te SGK Diş Protez Hakkı Sorgulama Nasıl Yapılır?

e-Devlet hizmet kapısı, yaptığı yenilikler ve güvenilirliği ile her zaman güvenilir üst düzey kurum siteler arasında yer almıştır. Sizlerde e-Devlet kapısı üzerinden giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden tek tuşla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

e-Devlet hizmet kapısı üzerinden “Sosyal Güvenlik Kurumu/Diş Protezi Hakkı Sorgulama” için, Öncelikle google arama motoruna e-Devletin kısayol hizmet sitesi olan “wwwturkiye.gov.tr” yazın ve google arama motorunda aratın. Arama sonucunda önünüze çıkan linke tıklayın. Açılan yeni sayfada ise sizden e-Devlet şifreniz ve T.C Kimlik Numaranız istenecektir. Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde giriniz aksi halde girişiniz sağlanmaz.

Not: e-Devlet Şifrenizi Unuttuysanız e-Devlet hizmet kapısının “Şifremi Unuttum” bölümüne girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz. Yada şifreniz hiç yok ise, Size en yakın PTT Şube Müdürlüğüne giderek cüzü bir miktar ücretle şifrenizi alabilirsiniz. 

T.C Kimlik No ve e-Devlet Şifrenizi doğru bir şekilde girdikten sonra e-Devlet hizmet kapısına girmiş olacaksınız. Bu bölümden daha iyi faydalanmak için yukarıda bulunan arama motoruna (Size Nasıl Yardımcı Olabilirim) “Sosyal Güvenlik Kurumu/Diş Protezi Hakkı Sorgulama” yazın ve arama motorunda aratın. Arama sonucunda çıkan linke tıklayın. Açılan yeni sayfada ise eğer ki, Diş Protezi Hakkınız varsa, Diş Protezi hakkınız vardır diye görebilirsiniz. Dilerseniz e-Devlet hizmet kapısını gezinerek birçok işleminizi online olarak yapabilirsiniz.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …