Home / Kripto Paralar / Elastos (ELA) Nedir? Elastos ELA Satın Al

Elastos (ELA) Nedir? Elastos ELA Satın Al

Elastos nedir? Elastos nasıl üretilir? Elastos nasıl satın alınır? Elastos nereden satın alınır? Elastos’un özellikleri nelerdir? tüm bu soruların ve buna benze birçok kripto para hakkında bilgilere sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

ELASTOS (ELA) NEDİR?

Elastos, geleceğin güvenli ve güvenilir internetidir. Verilerinizin ve dijital varlıklarınızın mülkiyeti ve değişimi yoluyla servet üretilmesine olanak tanır. Güvenlik ve ekonomik dağıtımın internette gelişebileceği yeni Akıllı Web’e sahiptir. Elastos, Blockchain’i kullanarak inşa edilen bu teknolojik buluş, merkezi olmayan uygulamaların internetten ayrıldığı ve aynı zamanda milyonlarca kullanıcıyı tam ölçekenebilirlik sağlayan web üzerinde ilk tamamen güvenli ortamı sağlar.

Elastos, hafif işletim sistemi uygulamaların internete doğrudan erişmesini engelleyen mobil cihazlarda veya PC’lerde çalışır.

ELASTOS (ELA) BLOCKCHAİN

Elastos, Cihazların, bireylerin, web sitelerinin ve dijital varlıkların güvenilir kimliklere sahip olduğu, merkezi olmayan bir Akıllı Web oluşturarak internete güven oluşturmaktadır.

Sanal makineler arasındaki tüm ağ trafiğini devralarak uygulamalar için bilgi aktaran tamamen merkezi olmayan eşler arası platform.

ELASTOS (ELA) NASIL VE NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?

Elastos almak için Elastos satan kripto para borsalarından güvenilir olan bir tane kripto para borsasına kayıt olmanız ve kayıt olduğunuz kripto para borsasının alım – satım ve takas yollarını takip ederek Elastos Coin alabilir, satabilir veya takas yapabilirsiniz. Kripto para borsalarından herhangi birine örnek vermek ve örnek verilen borsa üzerinden Elastos nasıl alınır? anlatmak gerekirse, sizlere dünyada en çok kullanılan kripto para borsası olan Binance’yi örnek olarak verebilirim.

Binance Üzerinden Elastos (ELA) Nasıl Alınır?

Binance üzerinden Elastos alabilmek için aşağıda verilen adımları takip edin.

1.Adım: Öncelikli olarak Binance internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. (Kayıt olma sayfasına gitmek için TIKLAYIN!)

2.Adım: Binance’ye kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra Binance internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Binance internet sitesine giriş yapmak için, Binance internet sitesi olan www.binance.com/tr adresine girin. Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın. Karşınıza gelecek olan sayfada sizden istenecek olan bilgileri , kayıt olurken yazdığınız bilgileri yazarak doldurun ve girişinizi gerçekleştirin.

3.Adım: Binance internet sitesine giriş işleminiz gerçekleştikten sonra Binance ana sayfasının sol üst kısmında bulunan “Borsa” yazılı menünün üzerine gelin ve menünün alt kısmında çıkacak olan “Temel” yazısının üzerine tıklayın.

4.Adım: Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “BTC”, “ETH”, “BNB” ve “USDT” yazılı bölümden, hangi kripto para ile Elastos alacaksanız seçin. (Biz size Bitcoin “BTC” ile anlatacağız)

5.Adım: Kripto parayı seçtikten sonra sayfanın sağ üst kısmında bulunan arama bölümüne “ELA” yazın ve arama sonucundan karşınıza çıkacak olan “ELA / BTC” seçeneğine tıklayın.

6.Adım: Daha sonra sayfanın orta kısmında bulunana grafiğin alt kısmında yer alan “Satın Al ELA” yazılı kutucuğun üzerine gelin.

7.Adım: Kutucuğun içinde yer alan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satın almak istediğiniz Elastos miktarını yazın.

8.Adım: Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra bilgilerinizin doğru olup olmadığını kontrol edin ve en altta bulunan “Satın Al ELA” yazılı kutucuğun üzerine tıklayarak Elastos satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Gerçekleştirilen kripto para alım, satım veya takas işlemlerinden girisyap.com sorumlu değildir. Yazılan tüm yazılarımız tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmaktadır. Ayrıca sitemizde diğer tüm kripto para birimlerinin de bilgilendirme amaçlı yazılan yazıları da bulunmaktadır. İsterseniz diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.

About aeditor

Check Also

QASH Coin Nedir? QASH Coin Satın Al

QASH nedir? Qash nasıl üretilir? QASH nereden ve nasıl satın alınır? QASH Özellikleri nelerdir? tüm …