Home / Kripto Paralar / Factom (FCT) Nedir? – Factom Satın Al!

Factom (FCT) Nedir? – Factom Satın Al!

Factom Nedir? Factom nasıl satın alınır? Factom alım satım yaparken hangi konulara dikkat edilmeli? Değer bakımından Factom kripto para birimleri arasında kaçıncı sırada? Ayrıca diğer bir bakımdan düşünecek olursak, Factom kripto para birimleri arasında neden bu kadar önemli ve Factom’u bu kadar önemli kılan faktörler nelerdir? Değer bakımından bakıldığında yer yüzünde kaç adet Factom coin bulunmakta ve Factom coin’in kaç adeti kullanımda? Kısaca Factom hakkında bilmedikleriniz ve bilmeniz gereken bütün konu başlıkları aşağıda verilmiştir. Dilerseniz sitemiz aracılığıyla diğer kripto para birimleri hakkında diğer sayfalara göz atarak bilgi edinebilirsiniz.

Factom (FCT) Nedir? Factom Hakkında!

Factom hakkında biraz bahsedecek olursak, Öncelikle Factom coin’in kısaltılmış ismi FCT’dir. Projenin piyasaya çıkış tarihi ise 2014 yılına dayanmaktadır. Piyasada henüz yeni olan Factom bu yeniliğini yenerek kripto para birimleri değer sıralamasında ilk 100’e girmiş durumda. Sıkı güvenliği sayesinde bazı konularda coin’ler de bulunmayan özellikleri ve ilkler yaşanmakta.

Factom sıkı güvenlik teknolojisi sayesinde kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilme imkanına sahipsiniz. Diğer coin’lere oranla işletim sistemi daha güçlü çalışmakta ve verileri çok güvenilir bir şekilde saklamakta. Ayrıca diğer bir özelliği de değiştirilemeyen kayıt tutucu özelliğidir. Bu özellik sayesinde hiç kimse sizin verilerinizi değiştiremez. Bitcoin’in blok zinciri üstünde bir veri tutma katmanı sayesinde milyonlarca veriyi tutabilir.

İleriye dönük olarak Factom’a bakıldığı zaman. Öncelikle Factom iyi bir kariyer yapmış bir kripto para birimidir. Ayrıca geleceği hakkında da çok farklı projeleri bulunmakta. Kullanım açısından tüm Dünya üzerinde kullandırmayı hedeflemekte. Teknolojinin son hızla gelişim sağlamasıyla birlikte gün geçtikçe yeni yeni altcoinler türemekte. Bu coinler işlemsel ve çalışma bakımından genel olarak birbirine benzer programlar kullanmakta. Kripto para birimleri konusunda en başta tercih edilen konu o kripto paranın işlemci gücü ve madencilik bakımında uygun ve devamlı üretim. Factom da bu sınırları aşarak daha fazlasını yapmış durumda.

Factom (FCT) Nasıl Satın Alınır?

Factom nasıl alınır? Factom coin alım, satım yaparken dikkat edilmesi gereken konular nelerdir? Ayrıca Factom alım, satım ve takas işlemlerinde hangi yol izlenmeli? Hangi para borsası daha güvenli ve Factom alım, satım yaparken hangi para borsasını seçmeliyim? Bu tarz soruların cevapları aşağıda verilmiştir.

Öncelikle kripto para alım, satım ve takas gibi işlemler İnternet üzerinden Online olarak para borsaları üzerinden yapılmaktadır. Para borsaları içerisinde en popüler olanı Binance’dir. Binance dünyadaki bütün kripto para birimlerine ev sahipliği yaptığı gibi Factom için de ayrı bir yer kazanmakta.

 

Binance’nin en önemli özelliklerinden bir tanesi de güven ve gizliliğe fazlasıyla önem vermek oluyor. Devleşmiş kripto para birimleri arasında Bitcoin, Ethereum gibi kripto para birimleri de Binance üzerinden alım satım yapılmakta. bunun yanı sıra Binance tüm dünyada ki kripto para birimlerine kucak açtığı gibi Factom için de ayrı bir önem kazanmakta.

Para borsaları demişken, şu anda dünya üzerinde çok sayıda para borsası bulunmakta. Yalnız kripto para birimleri alım satım ve takas işleriyle uğraşan sayılı şekilde para borsası bulunmakta. Bu tür para borsalarının içerisine ise listenin en başında Binance gelmekte. Binance ile yapacağınız bütün işlemleri özel beslediği cüzdan sayesinde ve Binance güvencesi ile hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde noktalaya bilirsiniz.

Diğer bir bakımdan Factom coin altyapı hacmi olarak ileriye dönük uzun vadeli olarak tasarımı yapılmıştır. Para borsaları bakımından Binance ile yapılan işlemler hem kısa hemde kısa bir süre içerisinde yapılabilmekte. Hem de başka bir kripto para birimine hızlı bir şekilde dönüştürme imkanı bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem yukarıda bulunan “Satın Al” kutucuğuna tıklamanız. Satın al kutucuğuna tıklamanız halinde sistem sizi otomatik olarak Binance’nin web sitesine yönlendirecektir. Burada yapacağınız bütün işlemleri Binance güvencesi ile güvenli bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Girisyap.com güvenli alışverişler diler…

About beditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …