Home / Genel Siteler / FPS Oynayarak Bitcoin Kazanın!

FPS Oynayarak Bitcoin Kazanın!

FPS Oynayarak Bitcoin Kazanın!

Sıra dışı Bitcoin haberleri, sıradan Bitcoin haberleri, her gün farklı bir Bitcoin ve kripto para haberi ile güne merhaba diyoruz. Bitcoin ve kripto dünyasına her geçen gün farklı bir yenilik geliyor, ve bu yenilikler hayatı bir yönden daha kolay ve eğlenceli kılabiliyor. Yine böyle bir yenilikçi ve aynı zaman da eğlenceli bir  haberi sizlerle paylaşacağız.  

Çok oyunclu FPS oyunu olan Bitcoin Bounty Hunt adlı son projesinin başladığı bildirildi. Bu duyumu 19 Kasım da atılan bir tweet ile Donnerlab tarafından sosyal medya üzerinden insanlara duyuruldu.  Duyuru sahibi olan Donnerlabs, Dünya üzerinden en büyük kripto para birimini daha fazla insana tanıtmak ve duyurmak adına bir yol olarak Almanya’ nın Münih kentin de ki 2018 Lightning Hackday’ den sonra 25 yaşında ki Konstantin nick tarafından kuruldu.  Adı geçen  FPS oyunu, oyuncuların maddi olmayan bir yol ile para biriktirebileceklerini, hodl ihaleleri için ise bir reklam alanı, bunun yanında ödül toplamak için de diğer oyuncuları öldürme yeteneğine sahip bentegre bir nötrino cüzdanına sahip olacak.

Satoshis Games, oyuncular arasında söz konusu etkileşimin kaullanıcı için para ödülü ceza almasına sebep olan Lightnite adlı Fortnite benzeri oyun geliştirdiğini de belirtti. Satoshis Gamer ; Basit bir deyim ile, oyuncular diğer oyuncuları vurup Bitcoin kazanacak. Ve vurulduklarında ise Bitcoin kaybedecekler.”

Yıldırım ağı, iki düğüm arasında hızlı, mikro ödemelere izin veren bir ödeme protokolüdür. Tim Draper yıldırım ağı gibi yeniliklerin  Bitcoin fiyatını daha yükseklere taşıyacak bir adım olduğunu söyledi.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …