Home / Kripto Paralar / Gifto Coin (GTO) Nedir? Gifto Coin (GTO) Satın Al

Gifto Coin (GTO) Nedir? Gifto Coin (GTO) Satın Al

Gifto nedir?, Gifto özellikleri nelerdir?, Gifto nereden ve nasıl satın alınır?, Gifto nasıl üretilir?, Gifto’nun geleceği var mı? tüm bu sorulara ve bunlara benzer birçok kripto para hakkındaki soru ve cevaplara sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

GIFTO (GTO) NEDİR?

Gifto 18 Aralık 2017 tarihinde kripto para borsalarına girmiş bir tür kripto para birimidir. Dünya genelinde bulunan içerik oluşturucuları için merkezi olmayan bir hediyeleşme sistemi oluşturmayı amaçlayan bir blok zinciri platformudur. Ayrıca Gifto Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmelere uygulanan, yerel olmayan tüketici odaklı ekosistem aracılığıyla çevrimiçi içerik yaratıcılarına özelleştirilmiş hediye vasıtasıyla anlık özel ödemeler yapmak üzere tasarlanmıştır.

Gifto, Facebook, Youtube ve Instagram gibi içerik yayınlama siteleri ile uyumlu bir protokole sahiptir. Özelleştirilmiş hediyelerin sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi için Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır.

GIFTO (GTO)’NUN AMACI NEDİR?

Gifto’nun en önemli özelliği her sanal hediyeyi paylaşım platformlarından bağımsız hale getirmesi ve merkezi bir sistem tarafından kontrol edilmemesidir.

Gifto, kullanıcıları hediyelerini Ethereum blok zinciri üzerinden akıllı sözleşme aracılığıyla iletmektedir. Günümüzde içerik oluşturucuları gelir elde edebilmek için büyük ölçüde yayıncılık platformlarına ve reklam verenlere bağımlıdır. Gifto temel olarak bu bağımlılığı yok etmeyi hedeflemektedir.

GIFTO (GTO)’NUN GELECEĞİ VAR MI?

Gifto içerik oluşturucularının yaptıkları iş karşılığında sanal hediyeler ve varlıklar ile gelir elde edebileceği fikri üzerine kurulmuştur.

18 Aralık 2017 tarihide kripto para borsasına giren Gifto ortalama %260 yükseldi.

Çevrimiçi “Goming” sektöründe denenen protokol bu alanda başarılı olmuştur. Gifto aynı başarının içerik oluşturucuları için de gerçekleştirilmesini hedeflemektedir. 60 binden fazla içerik oluşturucusuna aylık milyonlarca dolar gelir sağlamayı başarabilen Uplive şirketi bu fikrin başarılı olacağına büyük ölçüde inanmaktadır.

GIFTO (GTO) NASIL VE NEREDEN SATIN ALINIR?

Gifto satın alabilmek için öncelikli olarak Gifto satan bir kripto para borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Borsa’ya kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra, borsanın kripto para alma yolunu takip ederek Gifto satın alabilirsiniz.

Gifto satın alabileceğiniz bir kripto para borsasına örnek vermek gerekirse sizlere dünyada en çok kullanılan kripto para borsası olan Binance’yi örnek olarak verebilirim.

Binance Üzerinden Gifto Coin Almak İçin;

Binance üzerinden Gifto almak için aşağıdaki adımları takip edin.

1.Adım: Binance internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir.(Kayıt olma sayfasına gitmek için TIKLAYIN!)

2.Adım: Binace’ye kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra Binance internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Binance’ye kayıt olmak için, Binance internet sitesi olan www.binance.com/tr adresine giriş yapın. Giriş yapmış olduğunuz sayfada sizden bazı kutucukları doldurmanız istenecektir. Kutucukları, kayıt olurken yazdığınız bilgileri yazarak doldurun ve giriş işleminizi gerçekleştirin.

3.Adım: Binance’ye giriş işleminiz gerçekleştikten sonra Binance ana sayfasının sol üst kısmında bulunan “Borsa” yazısının menünün üzerine gelin ve menünün alt kısmında çıkacak olan “Temel” yazısının üzerine tıklayın.

4.Adım: Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “BTC”, “ETH”, “BNB” ve “USDT” yazılı bölümden hangi kripto para ile Gifto Coin alacaksanız onu seçin. (Biz size Bitcoin “BTC” ile anlatacağız)

5.Adım: Daha sonra sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında bulunan “Satın Al GTO” yazılı kutucuğun üzerine gelin.

6.Adım: Kutucuğun içerisinde bulunan “Miktar” yazılı kutucuğun içerisine ne kadar Gifto Coin almak istiyorsanız yazın.

7.Adım: En son işlem olarak en altta bulunan “Satın Al GTO” yazılı kutucuğun üzerine tıklayarak Gifto satın alabilirsiniz.

NOT: Gerçekleştirilen hiçbir kripto para alım – satım veya takas işlemlerinden girisyap.com sorumlu değildir. Yazılan yazılarımızın hepsi tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ayrıca sitemizde diğer tüm kripto para birimlerinin de bilgilendirme yazıları bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.

About aeditor

Check Also

QASH Coin Nedir? QASH Coin Satın Al

QASH nedir? Qash nasıl üretilir? QASH nereden ve nasıl satın alınır? QASH Özellikleri nelerdir? tüm …