Home / Kripto Paralar / ICON (ICX) Nedir? – ICON Satın Al!

ICON (ICX) Nedir? – ICON Satın Al!

ICON (ICX) nedir? ICON nasıl satın alınır. ICON hakkında bilmedikleriniz ve öğrenmek istedikleriniz bütün konular. ICONdijital paranın işletim sistemi olarak çalışma özelliği. ICONcoin’in piyasadaki değeri ve kripto para sıralamasında kaçıncı sırada olduğu gibi soruların cevabını sitemiz aracılığıyla sizlere aktaracağız.

ICON (ICX) Nedir?

Bir kaç senedir tüm Dünya üzerinde olduğu gibi Ülkemizde de en çok konuşulan ve konu başlığı olan coin-Dijital kripto paralar, son zamanların en gözde haberleri olmaksıyla beraber yatırımcılarına büyük kazançlar sağlamış durumda. Diğer bir yandan kripto para borsalarına baktığımızda Bitcoin, Ethereum, Litecoin gibi dijital sanal birimi yüksek paraların fiyat olarak yüksek değer kazanmasından dolayı piyasada yeni yeni türeyen altcoinlere fırsat doğuruyor. Bu nedenle Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi büyük sanal para birimlerinin değer bakımından yüksek olduğundan dolayı insanlar altcoinlere yönelmiş durumda.

Gün geçtikçe yeni yeni türeyen altcoinler, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kendi alt yapısını son teknolojye uyarladığı için Bitcoin gibi değeri yüksek kripto para birimlerinin kuruluşu eskiye dayandığından dolayı teknolojik bakımdan işletim sistemleride oldukça yavaş ilerlemekte. Bu nedenden dolayı yeni çıkan coinlerin kullandığı işletim sistemi madencilerin yaptığı üretimler hem ucuza gelmekte hemde hızlı üretim yapılmakta. İşlemler ise çok kısa bir süre içerisinde yapılmasından ziyade ücret bakımından da çok daha uygun fiyatlara yapılmakta.

ICON’da merkezi bulunmayan merkezsiz bir kripto para birimidir. Altyapısı DAPP tasarımı ile desteklenmekte ve blok zinciri ile hareket etmekte. İleriye dönük bakacak olursak, ICON yapay zeka çözümü ile ilgili DEVİNCİ’den yararlanmayı ileriye dönük düşünmektedir.

ICON (ICX)’le Geleceğe Dair Bakacak Olursak?

Her kripto paranın geleceğe dair farklı projeleri olduğu gibi ICON kripto coin’in de geleceğe dair Dünya Ülkelerinin hepsinde kullandırmayı hedefleyenler arasında. Bunun yanı sıra kısa vade ve iyi bir kazanç getirecek olan kripto paranın listesinde ICON da yer almaktadır. Vizyon konusunda güvenilirliği ve hızlılığı ile coin yatırımcılarının en cazip kıldığı kripto paralar listesinin başında gelmekte.

ICON’un Piyasadaki Değeri?

Dünya piyasası genel olarak dolara endeksli olduğu için ICON gibi kripto paralar da dolar üzerinden hesap görmekte. Kuruluş ve piyasaya çıkış tarihi olarak fazla eski olmasa da genede Dünya üzerinde bulunan 500 bin’i aşkın coinler arasında 23’üncü sırada bulunmakta. Buda coin yatırımcıları için iyi bir sıralama da demektir. Değer bakımından bakacak olursak, 9,99 dolar değerinde ve işlem hacmi ise 99,5 milyon dolardır. ICON’un piyadaki değeri ise 3,8 milyar dolardır.

ICON (ICX) Alım, Satım?

ICON kurulum olarak eski olmasada piyasaya çıktığı tarihten itibaren verlığını tüm Dünyaya duyurmuş bir altcoindir. Son zamanlarda sıkça duyduğumuz kripto paralar, haberlerin de ilgi odağı haline gelmiştir. Kripto coin’ler İnternet web sayfaları üzerinden alım, satım, takip ve takas işleri yapılmakta. Her coin’de olduğu gibi ICON’un da alım, satım, takip ve takas işlerinin yapıldığı bir web site bulunmaktadır.

Dünyanın en büyük para borsalarının alım satım ve takas işlemlerinin arasında birinci sırada yerini alan Binance, hemen hemen bütün coin’lerin alım, satım ve takas, takip işlerine ev sahipliği yaptığı ICON’da da önemli yer arz etmektedir. Binance sayesinde her hangi bir dijital para birimini başka bir para birimine geçirmek, taşımak veya borsa üzerinden her hangi işlemi yapmak için kullanılabilecek en büyük ve aynı zamanda ölçeklenebilir bir para borsasıdır. Buna örnek verecek olursak; Diyelim ki elinize bir miktar ICON kripto paranız var ve bu ICON’u her hangi bir para birimine taşımak istiyorsunuz, Binance para borsası sayesinde işlemleriniz hem kısa bir zaman zarfı içerisinde yapılabili. Hem de, başka bir para birimine dönüştürüp öyle de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda işlemleri yaparken maliyet bakımından düşünecek olursak, hem ucuz hemde güvenilir bir şekilde işlem yapma olanağı sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan “Satın Al” kutucuğuna tıklamanız ve gerekli bilgileri doldurup işlemlerinizi yapmaya başlamanız. Binance güvencesiyle yapacağınız bütün işlemleri hızlı ve ücrett bakımından çok uyguna noktalayabilirsiniz.

About beditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …