Home / Video Siteleri / İzlesene.com Giriş Yap

İzlesene.com Giriş Yap

izlesene.com HAKKINDA

İzlesene.com 2006 yılında kurulmuş olup, Türkiye’nin ilk video paylaşım sitesidir. İlk kurulduğu zamanda Türkiye tarafından yoğun ilgi görmüş olup 2007 yılında Altın Örümcek Web Ödülleri’nde içerik paylaşım dalında birinci olup Altın Örümcek Ödülü almıştır. İzlesene.com’un günde ortalama 600-700 bin arasında tekil ziyaretçisi bulunmakta olup Türkiye’de en çok ziyaret edilen ilk 100 web sitesi içerisinde yer almaktadır. İzlesene.com’a günde ortalama 1500-2000 arasında yeni video yüklenmektedir ve ayda 200 milyondan fazla video izlenmektedir.

izlesene.com’a VİDEO NASIL YÜKLENİR?

İzlesene.com’a video yükleme işlemini gerçekleştirmek için, izlesene.com’a giriş yapmanız gerekmektedir. İzlesene.com’un ana sayfasına giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinde sağ üstte bulunan “Üye Girişi” yazısına tıklayın. Eğer üye kaydınız varsa Kullanıcı Adı veya E-Posta adresinizi ve şifrenizi girin. Bilgilerinizi yazdıktan sonra altta bulunan “Giriş Yap” yazılı kutucuğa tıklayarak girişinizi gerçekleştirin.

Eğer izlesene.com’a üyeliğiniz yoksa üye olmak için;

Ana sayfa sağ üstte bulunan “Üye Girişi” yazısının üzerine tıklayın ve karşınıza gelecek olan kutucukta bulunan “Üye Ol” yazısının üzerine tıklayın. Daha sonra E-Posta Adresiniz, Kullanıcı Adı, Şifre, Cinsiyetiniz, Doğum Tarihiniz yazılı kutucukları size uygun bilgilerle doldurun. Bilgileri girdikten sonra altta bulunan “Üye Ol” yazılı kutucuğa tıklayarak üyelik işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca izlesene.com’a Facebook ile de giriş yapabilir, video paylaşabilirsiniz.

İzlesene.com’a video yüklemek için;

İzlesene.com’a üye girişinizi gerçekleştirdikten sonra sağ en üstte bulunan izlesene.com logolu kutucuğa tıklayın. Daha sonra karşınıza gelecek olan sayfada bulunan “Yeni Video Yükle” yazılı kutucuğun üzerine tıklayın. Daha sonra karşınıza gelecek olan sayfada bulunan “Bilgisayarınızdan Seçin” yazısının üzerine tıklayarak yüklemek istediğiniz videoyu seçin. Daha sonra karşınıza gelecek olan sayfadaki kutucukları yüklediğiniz videonun bilgilerini yazarak doldurun. Bilgileri doldurduktan sonra en altta bulunan “Kaydet” yazılı kutucuğa tıklayın ve videonun yüklenmesini bekleyin.Video yüklendikten sonra izlesene.com tarafından otomatik olarak hazırlanıp paylaşılacaktır.

NOT: Ne kadar çok açıklama ve etiket eklerseniz aramalarda o kadar üstte çıkar.

izlesene.com’a YÜKLENEN VİDEO NASIL SİLİNİR?

İzlesene.com’a yüklenen videoyu silmek için izlesene.com’un ana sayfasına giriş yapın. Daha sonra sağ üstte bulunan izlesene.com logosunun yanında bulunan   işaretinin üzerine tıklayın ve altta çıkacak olan “Video Yöneticisi” yazısının üzerine tıklayarak video yönetici sayfasına girişinizi yapın. daha sonra silmek istediğiniz videonun yanında bulunan “Düzenle” yazısının üzerine tıklayın ve altta çıkacak olan seçeneklerde bulunan “Sil” yazılı seçeneğe tıklayarak video silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

Vidivodo Giriş Yap

Vidivodo Hakkında Vidivodo 2007 yılında Türk girişimciler tarafından kurulmuş olup işletilmekte olan video paylaşım ve …