Home / Genel Siteler / Kripto Ödeme Şirket’ i Eligma Bitcoin Cash’ e  Göç Etti!

Kripto Ödeme Şirket’ i Eligma Bitcoin Cash’ e  Göç Etti!

Kripto Ödeme Şirket’ i Eligma Bitcoin Cash’ e  Göç Etti!

Sloven kripto ödemeleri şirketi Eligma, sadakat ödülü kartının geçişini tamamladı. GoCrypto (GoC) olarak bilinen belirteç, cryptocurrency Satış Noktası çözümünün müşterilerini% 2’ye varan geri ödeme ile ödüllendiriyor. Ağın Basit Muhasebe Protokolü’nü kullanan Bitcoin Nakit’e geçiş, Bitcoin.com Exchange’deki bir listeyle birlikte yapılmıştır.

Eligma’nın yerel belirteci birçok isim ve zincir değişikliği geçirdi ve artık BCH ekosistemi içerisinde kalıcı evini bulduğunu gösteriyor. Slovenya kuruluşu, bu yılın başlarında şirkete 4 milyon avroluk tohum turu getiren Bitcoin.com’dan büyük destek gördü. Eligma’nın tüccarlar için şifreli ödeme ağ geçidi, Slovenya, Hırvatistan ve Türkiye’de geniş bir kabul gördü ve bunu Avrupa’da ve ötesinde yaymayı planlıyor. Bitcoin.com, Bitcoin Cash üzerine inşa etmeye odaklananlara odaklanarak, kripto girişimlerinde büyük bir yatırımcı haline geldi. Geçtiğimiz hafta, şirketin Genel Başkanı Roger Ver, 200 milyon dolarlık bir eko sistem yatırım fonunu açıkladı.

Eylül ayında piyasaya çıkmasından bu yana, Bitcoin.com’un kripto para birimi değişimi, BCH için her şey için bir başlangıç ​​yaptı, Bitcoin nakit alım satım çiftleri sundu ve SLP belirteçleri getirdi. Ethereum’un ERC20 standardına benzer belirteç düzenleme çerçevesi, herkesin Bitcoin Cash blok zincirinde belirteçler yaratmasını ve vermesini sağlar. BCH destekçileri arasında bir gurur kaynağı olan düşük işlem ücretleri, SLP’nin çekiş kazanmaya başlamasının nedenlerinden biri. Böyle bir akıllı sözleşme ağı olmasa da, Eligma’nın GoCrypto gibi basit ödeme ve ödül belirteçlerinin oluşturulması ve aktarılması için uygundur.

Geçen hafta Bitcoin.com Exchange, Evrensel Protokol İttifakı tarafından desteklenen bir “mega-yardımcı program” olan Evrensel Protokol Simgesi’ni (UPT) listeledi. Bu kripto şirketleri grubu, Berkeley’deki Cred, Bittrex ve Blockchain’i içermektedir. İttifak üyelerinden her biri, UPT için ödüller, ödünç verme faizi ve indirimli ürün ve hizmetler dahil olmak üzere bir kullanım durumu öngörmüştür.

Bitcoin.com Borsasında GoC listesinin ardından yapılan açıklamada Eligma CEO’su Dejan Roljic, “GoCrypto ödeme çözümümüzün dünya çapındaki genişlemesine” yardımcı olduğunu belirtti ve tokenin BCH’ye taşınmasının gerekçesini açıklayarak, “Bitcoin Cash” dedi. GoCrypto spotlarında alışveriş yapanlar tarafından kullanılan en popüler para birimidir ve BCH blok zincirindeki GoC belirtecinin sayısız avantajı kadar faydalı olacağını umuyoruz. ”

Bitcoin.com Exchange COO’su Danimarkalı Chaudhry, “Bitcoin.com Exchange ve Eligma, kriptoyu daha erişilebilir kılma vizyonunu paylaşıyor” dedi. “GoCrypto’nun arkasındaki ekip etkileyici bir şekilde yüzlerce tüccarı şifreledi, bu da bizi gelecek için heyecanlandırıyor.”

Cryptocurrency’ın tüccar kabulünü artırmak, uzun zamandır Bitcoin.com İcra Kurulu Başkanı Roger Ver’in meşhuriyeti olmuştur. Kripto para biriminin ana akıma girmesi için geniş çapta bir değişim aracı olarak kabul edilmesi gerektiğine dair inancına bağlı kalmaya devam ediyor. Bu da kripto para biriminin değişkenliğini azaltacağını belirtti. Bu yaklaşım, Bitcoin’ in bir değişim ortamı haline gelmeden önce bir değer deposu haline gelmesi gerektiğine inanan birçok Bitcoin destekçisinin aksinedir.

Bitcoin Cash ve Bitcoin destekçileri, Bitcoin lezzeti ve ekonomik teorileri su tutan tartışmalarını sürdürürken, Eligma Bitcoin.com Borsası’nda yerini alıyor. Yeni başlatılan platform, Binance veya Huobi gibi birinci seviye borsalarla rekabet edemese de, Bitcoin Cash destekçilerine bir sığınak ve GoC gibi yavru kuş SLP belirteçleri için bir likidite aracı sunmaktadır.

 

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …