Home / Kripto Paralar / Loom Network (LOOM) Nedir? Loom Network (LOOM) Satın Al

Loom Network (LOOM) Nedir? Loom Network (LOOM) Satın Al

Loom Network nedir? Loom Network nasıl satın alınır? Loom Network nasıl satılır? Loom Network nereden satın alınır? Loom Network nasıl üretilir? Loom Network özellikleri nelerdir? tüm bu soruların cevabına ve daha fazlasına sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

LOOM NETWORK (LOOM) NEDİR?

Loom Network, Ethereum tabanlı Solidity uygulamalarının zincirinde çalışan başarılı bir PaaS (Hizmet Platformu) olarak tanınırken, bunu sadece bir proje olarak görmenin kendileri için çok basit olacağını söylüyorlar. Büyük ölçekli çevrimiçi oyunlara ve uygulamalara odaklandığı için, farklı bir blockchain platformu türü olmayı hedeflemektedir.

Loom Network sürekli büyümekte olan çevrimiçi oyun endüstrisine, oyun geliştirme yöntemlerinde devrim yapacak benzersiz bir Adeni Merkezi Uygulama veya DApp sunar. Ayrıca Ethereum tabanlı uygulamaların herhangi bir kesinti olmadan çalışabileceği bir platform sunmaktadır.

LOOM NETWORK (LOOM) AĞI NASIL HİZMET VERİR?

DApp Chains tabanlı olan Loom Network, token ve Ethereum kripto toplayıcıların, oyunları ve sosyal yaşantımızdaki uygulamaların bir araya geldiği bir topluluğu kurmayı amaçlar. Tabi ki tüm bunlar herhangi bir merkezi barındırmayan bir blockchain yasalarına bağlı kalarak olacaktır.

Herkesin düşünebileceği gibi Loom token adında kendi tokeni bulunmaktadır. Akıllı sözleşme geliştiricilerinin kendi DApp’lerini kendi keyiflerine göre güvenli bir şekilde güçlendirmesine imkan sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra oyunların ve uygulamaların geliştirilmesine olanak sağlayacak olan bu projenin yaratıcılarının oldukça hırslı oluşu ne kadar güçlü geldiklerinin göstergesidir.

LOOM NETWORK (LOOM) AĞININ AMACI NEDİR?

Loom Network, blockchain teknolojisinin finansal işlemlerden çok daha fazlası var. Bu teknolojinin temel olarak finansal sektörü bozacağı açık bir şekilde görülse de, Loom Network gibi projeler mevcut başka fırsatların olduğunu göstermektedir.

Şu anda proje, bu teknolojiden faydalanabilecek oyunlara ve sosyal uygulamalara odaklanıyor.

LOOM NETWORK (LOOM) TOKENİ!

Loom Network’un kendi tokendi vardır. Bu token Loom olarak bilinir ve akıllı sözleşme geliştiricilerinin, kendi DApp’lerini istedikleri gibi güvenli ve güçlü yapmasına sağlar.

Bu token aynı zamanda dünyanın her yerindeki geliştiricilerin ilgisini çekecek olan Ethernet tabanlı DApp’leri teşvik etmenin yeni yoludur.

LOOM NETWORK (LOOM) NASIL ALINIR?

Loom Network’u almak için  öncelikli olarak bir kripto para alım – satım ve takas borsasına giriş yapmanız gerekmektedir. Borsaya giriş işleminiz gerçekleştikten sonra alım – satım ve takas yollarını takip ederek Loom Network alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kripto para alım – satım ve takas borsasına örnek vermek gerekirse, sizlere Türkiye’de en çok kullanılan Kripto para alım – satım ve takas borsası olan Binance’yi örnek olarak verebilirim

Binance üzerinden Loom Network almak için aşağıda verilen adımları takip edin.

BİNANCE ÜZERİNDEN LOOM NETWORK ALMAK İÇİN

  1. Binance internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. (Kayıt olma sayfasına giriş yapmak için TIKLAYIN!
  2. Kayıt işleminiz gerçekleştirdikten sonra, Binance internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Binance internet sitesine giriş yapmak için www.binance.com/tr adresine giriş yapın. Binance ana sayfasının sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın. Karşınıza gelecek olan sayfada sizden E-posta ve Şifre istenecektir. Bu bölümlere kayıt olurken yazmış olduğunuz E-posta adresini ve Şifreyi yazarak girişinizi yapın.
  3. Giriş işleminiz gerçekleştikten sonra, karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Para” yazılı menünün üzerine gelin ve menünün alt kısmında çıkacak olan “Depozit & Para Çekme” seçeneğine tıklayın.
  4. Sayfada görüntülenen kripto para listesinde çıkacak olan “Bitcoin (BTC)”i bulun ve üzerine tıklayın.
  5. Karşınıza gelecek olan sayfada Binance tarafından sizin için oluşturulan bir cüzdan adresi göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya Bitcoin Coin’lerinizi sakladığınız başka bir dosyaya kopyalamanız gerekmektedir. Oluşturulan adrese Bitcoin satın almak istediğiniz Loom Network tutarını gönderin İşlemi gerçekleştikten sonra biraz bekleyin. Coin’leriniz binance cüzdanınıza yatacaktır.
  6. Coin yatırma işleminiz gerçekleştikten sonra ana sayfanın sol üst köşesinde bulunan “Borsa” yazılı menünün üzerine gelin ve menünün alt kısmında çıkacak olan “Temel” seçeneğinin üzerine tıklayın.
  7. Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst köşesinde bulunan arama bölümüne “LOOM” yazın ve arama sonucunda çıkacak olan “LOOM / BTC” yazısının üzerine tıklayın.
  8. Sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında yer alan “Satın Al LOOM” yazılı kutucuğun üzerine gelin.
  9. Kutucuğun içerisinde bulunan “Miktar” yazılı kutucuğun üzerine tıklayın ve kutucuğun içerisine satın almak istediğiniz Loom Network miktarını yazın.
  10. Daha sonra sayfanın en alt kısmında bulunan “Satın Al LOOM” yazılı butona tıklayın.

Satın almış olduğunuz Coin’ler birkaç dakika içerisinde cüzdanınızda olacaktır.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …