Home / Kripto Paralar / MaidSafeCoin (MAID) Nedir? MaidSafeCoin (MAID) Satın Al

MaidSafeCoin (MAID) Nedir? MaidSafeCoin (MAID) Satın Al

MaidSafeCoin nedir? MaidSafeCoin nasıl satın alınır? MaidSafeCoin nasıl satılır? MaidSafeCoin nasıl üretilir? MaidSafeCoin nereden satın alınır? tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabına sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

MAİDSAFECOİN (MAID) NEDİR?

MaidSafeCoin, uygulama geliştiricilerinin merkezi olmayan uygulamalar geliştirebileceği tamamen merkezi olmayan bir platformdur. Merkezi İngiltere’de bulunan MaidSafeCoin , mucitler, filozoflar, tasarımcılar, mühendisler ve daha fazlasından oluşan ve büyümeye devam eden dinamik bir şirkettir. MaidSafe dünyadaki her birey için güvenlik, gizlilik ve özgürlük sağlamayı amaçlamaktadır.

MaidSafe, MaidSafeCoin (MAID) isimli dijital para birimi etrafında çalışır. Para birimi ağı harekete geçirmek ve ağa motivasyon oluşturmak için üretilmiştir.

MaidSafeCoin, merkezi olmayan, güvenli, yeni nesil bir ağ olan “SAFE Network” isimli teknolojinin kurucusudur. SAFE Network, Kaynak Kanıtı Teknolojisini kullanan dünyanın ilk ve tek bağımsız veri ağıdır.

MAİDSAFECOİN NEREDEN ALABİLİRİM?

MaidSafeCoin almak için bir kripto para borsasına giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra giriş yaptığınız kripto para borsası üzerinden alım yollarını takip ederek MaidSafeCoin alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kripto para borsasına örnek vermek gerekirse sizlere Binance’yi örnek olarak verebilirim. Binance Dünya genelinde hatta Türkiye’de de en çok kullanılan kripto para borsasıdır. Binance üzerinden MaidSafeCoin alım – satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Binance üzerinden MaidSafeCoin alım – satım işlemini aşağıdaki yolları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

BİNANCE ÜZERİNDEN MAİDSAFECOİN ALIM – SATIM İŞLEMİ İÇİN

Binance üzerinden MaidSafeCoin alım – satım işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak Binance internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. Binance internet sitesine kayıt olmak için aşağıdaki yolları takip edin. (Binance internet sitesine giriş yapmak için aşağıda bulunan “Binance Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın)

BİNANCE’YE KAYIT OLMAK İÇİN

 • Binance internet sitesine giriş yapın.
 • Binance ana sayfasının sağ üst kısmında buluna “Kayıt Ol” yazısının üzerine tıklayın.
 • Karşınıza gelecek olan sayfada sizden E-posta – Şifre – Şifre Onay ve Referral ID (optional) kutucuklarının doldurulması istenecektir. Bu kutucukların için Kişisel E-posta adresinizi ve şifrenizi yazın. (İsterseniz Referral ID yazılı kutucuğu boş bırakabilirsiniz.)
 • Daha sonra sayfanın en alt kısmında bulunan “Binance’ye Katılıyorum Kullanım Koşulları” yazılı kutucuğu işaretleyin ve “Kayıt Ol” yazılı kutucuğa tıklayın.
 • Karşınıza yapboz şeklinde kutucuk gelecektir. Kutucuğun içinde bulunan yapboz parçasını kutucuğun içinde bulunan boşluğa yerleştirin. (Bu bir onay şeklidir.)
 • Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra yazmış olduğunuz E-posta adresine onay Mail’i gönderilecektir. Mail’i onayladıktan sonra kayıt işleminiz aktif hale gelecektir.

Binance’ye kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra Binance internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Binance internet sitesine giriş yapmak için aşağıdaki yolları takip edin.

BİNANCE’YE GİRİŞ YAPMAK İÇİN

 • Binance internet sitesine giriş yapın.
 • Binance ana sayfasının sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın.
 • Karşınıza gelecek olan sayfada sizden E-posta adresi ve şifre istenecektir. Bu bölümlere kayıt olurken yazdığınız E-posta adresini ve Şifreyi yazın.
 • Bilgilerinizi yazdıktan sonra sayfanın en alt kısmında bulunan “Giriş Yap” yazılı kutucuğun üzerine tıklayın.
 • Daha sonra karşınıza yapboz şeklinde kutucuk gelecektir. Kutucuğun içerisinde bulunan yapboz şeklini kutucuğun içinde bulunan boşluğa yerleştirin. (Bu bir onay şeklidir.)

Binance internet sitesine giriş işleminiz gerçekleştikten sonra Binance üzerinden MaidSafeCoin alım – satım işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki yolları takip edin.

MAİDSAFECOİN ALIM – SATIM İŞLEMİ İÇİN

 • Binance internet sitesine yukarıdaki yolları takip ederek giriş yapın.
 • Giriş işleminiz gerçekleştikten sonra karşınıza gelecek olan sayfanın sol üst kısmında bulunan “Borsa” yazılı menünün üzerine gelin.
 • Menünün alt kısmında bulunan “Temel” yazısının üzerine tıklayın.
 • Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst bölümünden hangi kripto para ile MaidSafeCoin alacaksanız “BTC” – “ETH” – “BNB” ve “USDT” seçeneklerinden size uygun olanını seçin. (Biz Bitcoin “BTC” ile anlatacağız)
 • Daha sonra sayfanın sağ üst kısmında bulunan arama bölümüne “MAID” yazın ve aratın.
 • Arama sonucunda karşınıza gelecek olan “MAID / BTC” seçeneğine tıklayın.

MAİDSAFECOİN SATIN ALMA İŞLEMİ İÇİN

 • MaidSafeCoin satın alma işlemi için yukarıdaki yolları takip ettikten sonra sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında bulunan  “Satın Al MAID” yazılı kutucuğun üzerine gelin.
 • Kutucuğun içinde yer alan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satın almak istediğiniz MaidSafeCoin miktarını yazın.
 • Daha sonra sayfanın en alt kısmında bulunan “Satın al MAID” yazılı kutucuğun üzerine tıklayarak MaidSafeCoin satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MAİDSAFECOİN SATMA İŞLEMİ İÇİN

 • Satın almış olduğunuz MaidSafeCoin’ler satma işlemini gerçekleştirmek için sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında yer alan “Sat MAID” yazılı kutucuğun üzerine gelin.
 • Kutucuğun içerisinde yer alan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satmak istediğiniz MaidSafeCoin miktarını yazın.
 • Daha sonra sayfanın en alt kısmında bulunan “Sat MAID” yazılı kutucuğun üzerine tıklayarak satın almış olduğunuz MaidSafeCoin’leri satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …