Home / Kripto Paralar / Mithril (MITH) Nedir? Mithril (MITH) Satın Al

Mithril (MITH) Nedir? Mithril (MITH) Satın Al

Mithril nedir? Mithril nasıl satın alınır? Mithril nasıl satılır? Mithril nasıl üretilir? Mithril’e yatırım yapılır mı? tüm bu bilgilere ve daha fazlasına sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

MİTHRİL (MITH) NEDİR?

Mithril, Ethereum platformu üzerinde inşa edilen, tüm içerik üreticileri için bir kripto para birimidir. Proje üreticileri tarafından sosyal madencilik olarak adlandırılan ve ağa katkıda bulunan içerik oluşturucuları ödüllendirmeyi amaçlayan bir platformdur. Projenin geliştiricileri bu ödül sistemini sosyal madencilik olarak isimlendiriyorlar ve kullanıcıların ürettikleri sosyal ağdaki video blogları, ses/podcast vb. içerikler üreten her kullanıcı Mithril Coin ile ödüllendirilmektedir.

Bireyler arası işlemleri güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için Blokchain teknolojisini kullanmaktadır. Mithril Vault cüzdan geliştirerek, MITH Coin yanı sıra BTC ve ETH için depolama ve değiştirme imkânı sunacaktır.

MİTHRİL NE İŞE YARAR?

Mithril kullanıcılarının ağ üzerinde ürettikleri içerikler ne kadar değerli olursa olsun mining aracılığıyla MITH Coin kazanacaklar. Kazanacakları madencilik ödülleri, ağ katında bulunan madencilerin, ağdaki etkileri ve başarıyla orantılı olarak dağıtacaktır. Kullanıcıların platforma kazandırdıkları değer ne kadar fazlaysa MITH kazançları da o kadar artacaktır.

MİTHRİL’İN HEDEFİ!

Mithril’in hedefi, en iyi blok zincirini oluşturmak için sosyal ağ uygulamalarını kullanmaktır. Bu nedenle mevcuttaki sosyal medya platformlarıyla bütünleşme sürecine giren Mithril’deki özellikler, sosyal medya platformlarında kullanılmak için oluşturulmuştur.

Proje ekibi ayrıca , Mithril Coin’i kabul eden ortak hizmet ve uygulamalar üzerinde çalışmaktadır. Mithril, sosyal ağlar ve kendi ekosistemi arasındaki bu kusursuz entegrasyona izin vermek için Mithril Entegrasyon Protokolünü geliştirmiştir.

MİTHRİL ALIM – SATIM İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Mithril alım – satın işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak bir kripto para alım – satım borsasına giriş yapmanız gerekmektedir. Kripto para borsasına giriş yaptıktan sonra borsa üzerindeki alım – satım yollarını takip ederek alım – satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kripto para alım – satım borsasına örnek vermek gerekirse sizlere Türkiye’de en çok kullanın kripto para borsası olan Binance’yi örnek olarak verebilirim. Binance üzerinden alım – satım işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak Binance internet sayfasına giriş yapmanız ve kayıt olmanız gerekmektedir.

Binance internet sayfasına giriş yapmak için aşağıda bulunan “Binance Giriş Yap” yazılı fotoğrafa TIKLAYIN!

Binance internet sayfasına giriş yaptıktan sonra kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için aşağıdaki yolları takip edin.

BİNANCE’YE KAYIT OLMAK İÇİN

 • Binance internet sayfasına giriş yapın.
 • Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Kayıt Ol” yazısının üzerine tıklayın.
 • Karşınıza gelecek olan sayfada sizden “E-posta”, “Şifre”, “Şifre Onay” ve “Referral ID (optional)” kutucuklarını doldurmanız istenecektir. Kutucukların içine kişisel E-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak doldurun. Referral ID (optional) yazılı kutucuğun içini boş bırakabilirsiniz.
 • Kutucukları doldurduktan sonra alt kısımda bulunan “Binance’ye katılıyorum Kullanım koşulları” yazısının üzerine tıklayarak onaylayın.
 • Daha sonra sayfanın en alt kısmında bulunan “Kayıt Ol” yazılı kutucuğun üzerine tıklayın.
 • Karşınıza yapboz şeklinde kutucuk gelecektir. Kutucuğun içerisinde bulunan yapboz parçasını kutucuğun içerisinde bulunan boşluğa yerleştirin. (Bu bir onay şeklidir)
 • Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra yazmış olduğunuz E-posta adresine Binance tarafından onay Mail’i gönderilecektir. Mail’i onayladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir.

Binance kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra Binance’ye giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmak için aşağıdaki yolları takip edin.

BİNANCE’YE GİRİŞ YAPMAK İÇİN

 • Binance internet sayfasına giriş yapın.
 • Binance ana sayfasının sağ üst kısmında bulunana “Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın.
 • Karşınıza gelecek olan sayfada sizden “E-posta” ve “Şifre” istenecektir. Bu bölümlere kayıt olurken yazdığınız E-posta adresini ve şifreyi yazın.
 • Bilgilerinizi yazdıktan sonra sayfanın en alt kısmında bulunan “Giriş Yap” yazılı butona tıklayın.
 • Karşınıza yapboz şeklinde kutucuk gelecektir. kutucuğun içinde bulunan yapboz parçasını kutucuğun içinde bulunan boşluğa yerleştirin.

Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra Binance’ye giriş işleminiz gerçekleşecektir. Binance’ye giriş işleminiz gerçekleştikten sonra Mithril alım – satım işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki yolları takip edin.

BİNANCE ÜZERİNDEN MİTHRİL ALIM – SATIM İŞLEMİ İÇİN

 • Yukarıdaki yolları takip ederek Binance’ye giriş yapın.
 • Binance’ye giriş işleminiz gerçekleştikten sonra Binance ana sayfasının sol üst kısmında bulunan “Borsa” yazılı menünün üzerine gelin.
 • Menünün alt kısmında bulunan “Temel” yazısının üzerine tıklayın.
 • Karşınıza gelecek olan sayfa üzerinden hangi kripto para ile Mithril alım – satım işlemi yapacaksanız sayfanın sağ üst kısmında bulunan “BTC” – “ETH” – “BNB” ve “USDT” seçeneklerinden size uygun olanı seçin (Biz Bitcoin “BTC” ile anlatacağız.)
 • Daha sonra sayfanın sağ üst kısmında bulunan arama bölümüne “MITH” yazın ve aratın.
 • Arama sonucunda çıkacak olan “MITH / BTC” seçeneğine tıklayın.
 • Sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında bulunan “Satın Al MITH” – “Sat MITH” yazılı kutucukların üzerine gelin.

MİTHRİL SATIN ALMA İŞLEMİ İÇİN

 • Sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında yer alan “Satın Al MITH” yazılı kutucuğun üzerine gelin.
 • Kutucuğun içinde bulunan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satın almak istediğiniz Mithril miktarını yazın.
 • Daha sonra kutucuğun en alt kısmında bulunan “Satın Al MITH” yazılı kutucuğun üzerine tıklayarak Mithril satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MİTHRİL SATMA İŞLEMİ İÇİN

 • Sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında yer alan “Sat MITH” yazılı kutucuğun üzerine gelin.
 • Kutucuğun içinde yer alan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satmak istediğiniz Mithril miktarını yazın.
 • Daha sonra kutucuğun en alt kısmında bulunan “Sat MITH” yazılı kutucuğun üzerine tıklayarak Mithril satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …