Home / Kripto Paralar / Mixin (XIN) Nedir? Mixin (XIN) Satın Al

Mixin (XIN) Nedir? Mixin (XIN) Satın Al

Mixin nedir? Mixin özellikleri nelerdir? Mixin nasıl üretilir? Mixin nasıl satın alınır? Mixin nasıl satılır? Mixin nereden satın alınır? tüm bu sorulara ve bunun gibi bir çok kripto para hakkında bilgilere sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

MİXİN (XIN) NEDİR?

Mixin Network, en büyük ve en geliştirici dostu mobil blockchain ağını inşa ederek, mevcut tüm blok zincirini sınırsız iş hacmiyle birleştirir. Platform Google Play ve App Store’da bulunuyor ve indirilebiliyor.

Mixin ağı PoS protokolünü kullanmaktadır. Her bir node’da 10 bin XIN bulunuyor. Bu da ağın yaklaşık %2’sine denk düşüyor. Ağ en az 7 node’un birleşmesiyle çalışıyor.

Mixin’in ağı üzerinde merkezsiz uygulamaları geliştirebiliyor. Mixin’in kendi uygulaması Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin Cash ve Litecoin cüzdanı bulunuyor.

Cüzdanlarla birlikte uygulamanın içerisinde mesajlaşma özelliği de bulunmaktadır. Aynı zamanda mobil uygulaması ile mobil kimlik oluşturulabiliryor, böylece kopyalanamaz sanal kimlikler oluşturabiliyor.

MİXİN (XIN) TOKEN!

Mixin token’leri Mixin içerisinde merkezsiz uygulamaları ve ara yüzleri oluşturmak için kullanmaktadır.

Mixin token kullanıcıların bir node oluşturmaları için 10 bin Mixin sahibi olmaları gerekmektedir. Başlangıçta 1 milyon Mixin token’i basıldı. Kasım 2017 ve Aralık 207 tarihleri arasında EOS sahiplerine dağıtıldı.

Mixin reklam yapmak yada marka yüzü oluşturmak için girişimde bulunmadı. Gelitiriciler çalışan sistemlerine güveniyor ve zaman içerisinde kendi değerini bulacağına inanıyorlar.

MİXİN (XIN) ÖZELLİKLERİ

Yayınlanma Tarihi: 01.09.2018

Yayınlanan Toplam Sayı: 1.000.000 XIN

Toplam Dolaşım Numarası: 500.000 XIN

İlk Fiyatı: 20.206 $

MİXİN (XIN) NASIL VE NEREDEN ALINIR?

Mixin alabilmek için öncelikli olarak bir kripto para alım – satım ve takas borsasına gerekmektedir. Borsa’ya kayıt olduktan sonra borsanın alım – satım veya takas yolunu takip ederek Mixin alabilir, satabilir veya takas yapabilirsiniz.

Kripto para alım – satım veya takas borsasına örnek vermek gerekirse sizlere Türkiye’de en çok kullanılan kripto para borsası olan Binance’yi örnek olarak verebilirim.

Binance üzerinden Mixin almak için aşağıda verilen yolları takip edin.

BİNANCE ÜZERİNDEN MİXİN (XIN) NASIL ALINIR?

  • Öncelikli olarak Binance internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. (Binance kayıt olma sayfasına gitmek için TIKLAYIN!)
  • Binance’ye kayıt işlemleriniz gerçekleştikten sonra Binance’ye giriş yapmanız gerekmektedir. Binance’ye giriş yapmak için, www.binance.com/tr adresine giriş yapın. Giriş yaptığınız sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın ve karşınıza gelecek olan sayfada sizden istenecek olan bilgileri, kayıt olurken yazdığınız kişisel bilgilerinizi yazarak giriş yapın.
  • Binance’ye giriş işleminiz gerçekleştikten sonra Binance ana sayfasının sol üst kısmında bulunan “Borsa” yazılı menünün üzerine gelin ve menünün alt kısmında çıkacak olan “Temel” yazılı seçeneğe tıklayın.
  • Karşınıza gelecek olan sayanın sağ üst kısmında bulunan “BTC”, “ETH”, “BNB”, “USDT” seçeneklerinden hangi kripto para ile Mixin alacaksanız, size uygun olanını seçin. (Biz Bitcoin “BTC” ile anlatacağız)
  • Kripto paranızı seçtikten sonra sağ üst kısımda bulunan arama bölümüne “XIN” yazın ve arama bölümünün alt kısmında çıkacak olan “XIN / BTC” seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında yer alan “Satın Al XIN” yazılı kutucuğun üzerine gelin.
  • Kutucuğun içerisinde yer alan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satın almak istediğiniz Mixin miktarını yazın.
  • Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra sayfanın en alt kısmında bulunan “Satın Al XIN” yazılı butona tıklayarak Mixin satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Kripto para alım – satım veya takas işlemlerini gerçekleştirirken zarar etmemek için büyük bir borsa profesyoneli olmanız gerekmektedir. Eğer borsada profesyonel olmadığınız halde kripto para alım – satım veya takas işlemi yaparsanız zarar etme ihtimaliniz artacaktır. Ayrıca, gerçekleştirilen hiç bir kripto para alım – satım veya takas işlemlerinden girişyap.com sorumlu değildir. Yazılan yazılarımızın tümü tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmaktadır. Sitemizde tüm kripto para birimlerinin de bilgilendirme yazıları bulunmaktadır. Diğer yazılarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder. Bizi takip etmeye devam edin.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …