Home / Kripto Paralar / MOAC Nedir? MOAC SATIN AL

MOAC Nedir? MOAC SATIN AL

MOAC nedir? MOAC nasıl üretilir? MOAC nereden satın alınır? MOAC nasıl satılır? MOAC nereden satın alınır? MOAC’ın özellikleri nelerdir? tüm bu soruların cevabına ve daha fazlasına sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

MOAC NEDİR?

MOAC blockchain Teknolojisi A.Ş. Singapur’da kurulmuştur ve MOAC Vakfı tarafından yönetilmektedir. MOAC Reserve’den gelen satışlardan kaynaklanan fonların verimli kullanılmasından sorumlu olan kuruluştur.

MOAC Vakfı tarafından tüm platform geliştirme (uygulamaların geliştirilmesi ve ilgili hizmetler dahil) sürekli bakım ve destek (topluluk için eğitim içeriği dahil) sorumluluğu sağlamaktadır.

MOAC Vakfı’nın vizyonu, erişilebilirlik, uyum ve kullanım kolaylığı ile blockchain pazarlarını birbirine bağlamak ve büyütmek tir.

MOAC blockchain Teknolojisi A.Ş. California’daki idari ofisleri ve Pekin Çin’deki genişletilmiş geliştirme ekipleri ile kayıtlı bir kâr amacı güden ABD kuruluşudur.

MOAC ÇOK KATLAMALI MİMARİ

MOAC, ademi merkeziyetçiliği, Ethereum ve EOS gibi mevcut altyapı ağlarının neler sunabileceğinin ötesine taşımayı amaçlamaktadır.

MOAC Şef İş Geliştirme Sorumlusu Ryan Wang yaptığı açıklamada; “Ethereum gibi bir blockchain sisteminde, bir denge transferi işlemi ile akıllı bir sözleşme işlemi arasında fark yoktur. Tüm işlemler global düzeyde ele alınmakta, böylece TPS ve sistem seviyesi performansı büyük ölçüde sınırlanmaktadır.” dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti.

“Denge transferi işlemleri, ağır hesaplama gücü gerektirmeyen önemli işlemlerdir. Ancak, çoğu akıllı sözleşme işlemleri ağır hesaplama gücü gerektirir. Bu yüzden çok katmanlı mimariyi tanıttık. Şimdi tüm denge transfer işlemleri alt PoW’da (İşin Kanıtı) katmanı (MotherChain) ile ele alındı ve en akıllı sözleşme işlemleri üst katmanda (MicroChains) ele alındı.” dedi.

Başka bir değişle MOAC, geliştiricilerin ağ verimliliğini artırmak için işlem türlerini ayırt etmelerine olanak tanır. Ethereum üzerinden saniyede işlemlerde (TPS) 100 kat artış iddiasını nasıl desteklediklerinin bir parçasıdır.

MOAC ayrıca, ağ katılımcılarının cep telefonları gibi daha düşük güç tüketen cihazlara sahip olmalarına ve ağ ölçeklenebilirliği için büyümeyi teşvik etmelerine de olanak tanır.

 

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …