Home / Kripto Paralar / PIVX Nedir? PIVX Satın Al!

PIVX Nedir? PIVX Satın Al!

PIVX Coin Nedir? PIVX coin nasıl satın alınır? PIVX alım, satım yaparken nelere dikkat edilmeli? Değer bakımından PIVX coin kripto para birimleri arasında neden bu kadar önemli ve PIVX’i bu kadar önemli kılan faktörler nelerdir? Ayrıca kripto para birimleri dünyasında kaç adet PIVX coin bulunmakta ve PIVX coin’in kaç adeti piyasada kullanımda? Kısacası PIVX hakkında bilmedikleriniz ve bilmeniz gereken bütün konu başlıkları aşağıda mevcuttur. Dilerseniz sitemiz aracılığıyla gezinerek diğer kripto para birimleri, değerleri ve para borsaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

PIVX Nedir? PIVX Coin Hakkında!

PIVX coin hakkında biraz bahsetmek gerekirse, Öncelik olarak PIVX coin kuruluş olarak 2016 yılına dayanmaktadır. PIVX’in  Kurucusu iki ortak tarafından piyasaya sürülmüştür. Bundan önceki ismi ise “Darknet” olduğu bilinmektedir. Özellik bakımından PIVX’e bakacak olursak. Öncelikle Açık kaynak olarak çalışan ve merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Gizlilik sınırı en üst düzeyde hareket eder.

Geleceğe dair bir sürü projeleri olan PIVX, ileri düşüncesiyle geleceğe dair yaptığı projelerle kullanıcılarını arttırmak ve değerine değer katmak istiyor. Değer bakımından düşünecek olursak. Şu anda dünya üzerinde yaklaşık olarak tahminlerle 1000 civarı kripto para birimi bulunmakta ve bu sıralamaya göre PIVX şu anda değer sıralamasında 85’inci sırada yani ilk yüz’ün içerisinde bulunmakta buda iyi bir değeri olduğunu göstermekte. Diğer bakımdan değerler ölçüsünde tüm kripto para birimlerinin toplam değerinin ise 200 milyar dolardan fazla olduğu söylenmekte.

İşlemsel olarak diğer coin’ler gibi hızlı işlem yapma özelliğine sahiptir. Yani bir Bitcoin’in işlem yapma zamanı on dakika ile 1 saat arasında değişirken, PIVX bu zamanlamayı aşmış durumda ve işlemlerini güçlü işlemcisi sayesinde 1 dakika gibi bir zaman dilimi içerisinde yapabilmekte. Tahminler üzerine piyasada ise 55.424.187 adet PIVX bulunmakta. Bu sayı ise senelik olarak 2.6 milyon kadar artım göstermekte. PIVX’in en önemli faktörleri ise Güvenlik, Gizlilik, Hızlı işlem yapabilme özgürlüğü gibi özelliklerin üzerinde durmasıdır.

PIVX’i Nasıl Satın Alabilirim?

PIVX ve diğer coin’leri satın alırken hangi konulara dikkat edilmeli ve ince püf noktalar nelerdir? PIVX alım, satım yaparken nelere dikkat edilmeli? PIVX alım, satım ve takas gibi işlemlerde hangi para borsası daha güvenilir? Kısacası PIVX piyasası hakkında bilmedikleriniz ve bilmeniz gereken bütün her şey aşağıda verilmiştir.

PIVX alım, satım ve takas gibi soruların cevabına gelince. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki dünya üzerinde farklı Ülkelerde farklı çeşitlerde çalışan çok sayıda para borsası bulunmakta. Buda demek değildir ki bütün para borsaları kripto para alım satım ve takas gibi işlemleri yapmakta. Tam tersine bu işi yapan para borsası bir elin parmakları kadar sayılır derecede azdır.

Binance Güvencesi!

Kripto para piyasasında alım, satım yapan en iyi sıralamanın başında Binance gelmekte. Binance dünyada ki bütün kripto para piyasasını kaldıracak kapasitede bir para borsasıdır. Öncelikli olarak ölçeklenebilirliği sayesinde yapacağınız işlemleri ve depolama alanının büyüklüğünden dolayı hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böyleye Binance’nin de sizin için verdiği güvenle işlemlerinizi güvenilir bir şekilde noktalamış olursunuz.

Binance’nin güvenilirliği, kolay ve hızlılığından sizlerde faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk işlem yukarıda bulunan “Satın Al” kutucuğuna tıklamanız yeterli olacaktır. Satın al butonuna tıklamanız halinde sistem sizi otomatik olarak Binance’nin web sitesine yönlendirecektir. Burada yapacağınız işlemleri Binance güvenliği ile üye olarak noktalayabilirsiniz. Ayrıca Binance tercih edilecek en iyi para borsalarının başında gelmektedir.

Girisyap.com güvenli alış verişler diler…

About beditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …