Home / Kripto Paralar / QASH Coin Nedir? QASH Coin Satın Al

QASH Coin Nedir? QASH Coin Satın Al

QASH nedir? Qash nasıl üretilir? QASH nereden ve nasıl satın alınır? QASH Özellikleri nelerdir? tüm bu soruların cevabına ve dünya genelinde bulunan tüm kripto paralar hakkında bilgiye sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

QASH COİN NEDİR?

QASH Coin, Liquid ve QUOINE’ın mevcut değişim platformları tarafından sağlanan tüm hizmetler için kullanılmak üzere tasarlanan LIQUID Platformu’nun evrensel simgesidir.

Kasım 2017’de QUOINE, QUOINE LIQUID platformunun büyümesi için beklentisinin üzerinde bir ICO gerçekleştirerek 350M QASH (350K ETH karşılığı) fon sağlamıştır.

QASH, finansal hizmetler endüstrisi için finans kurumları ve fintech yeni şirketleri için ve herkes için finansal dahil olma yönünde tercih edilen simge haline gelecek şekilde tasarlanmıştır.

QASH COİN’İN ÇALIŞMA ŞEKLİ NASILDIR?

QASH Coin, depolanmış likidite rezervleriyle bağlantı kurmak için bazı eleştirme makinesi fonlarının oluşturulmasına ihtiyaç vardır. Bunu yapmanın oluşturulmuş olanlardan daha kolay olduğu söyleniyor. Fakat QUOINE ekibi global kaynaklı ticaret platformları World Book’un bu bağlamda büyük etki yapacağı düşünülmektedir.

Ancak QASH ihtiyacı açıklamıyor. QASH tokenin finansal kurumlar ve fintech startuplar tarafından bir ödeme aracı olarak benimsenmesi yanında gelecekte Bitcoin ve Ethereum’a rakip olması bekleniyor.

Bu oldukça hevesli söylem güzel ancak olmayacağını düşünmek için de herhangi bir neden yok. Bu para tüm major borsaların ticari işlemlerinde kullanılabilir.

QASH COİN’İN GELECEĞİ VAR MI?

QASH Coin gelecek yıllarda yapılması gereken pek çok proses mevcut. LIQUID’in yol haritasına BETA sürümünün başlatılması da dahil. İkinci çeyrekte QASH Coin için yeni kullanım alanlarını da tanıtacak olan platform, resmi olarak başlayacak.

Planların herhangi bir engele takılmayacağı varsayılırrsa 2019’un 2. çeyreğinde QASH blockchain canlanacağı ve LIQUID’ın 2019’un 3. çeyreğinde bankacılık lisansı elde edeceği de bunların arasında söylenmektedir.

QASH COİN NEREDEN VE NASIL SATIN ALINIR?

QASH Coin satın almak için QASH satan borsalara üye olmanız gerekmektedir. Daha sonra kayıt olduğunuz kripto para borsasının alım, satım yollarını takip ederek QASH satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca her kripto para borsası QASH Coin satmaz. QASH satan borsalara örnek vermek gerekirse;

www.Hobit.io

www.ethfinex.com

gate.io

gibi internet sitelerinde satılmaktadır. Ancak örnek olarak verdiğimiz internet sitelerinin güvenliği konusunda tam olarak emin değiliz.

NOT: Kripto para alım, satım veya takas işlemlerini gerçekleştirmek büyük bir borsa profesyonelliği gerektirmektedir. Eğer borsada profesyonel olmadığınız halde kripto para alım, satım veya takas işlemini gerçekleştirirseniz zarar etme ihtimaliniz artacaktır. Ayrıca, gerçekleştirilen hiç bir kripto para alım, satım veya takas işlemlerinden girisyap.com sorumlu değildir. Yazılan yazılarımızın hepsi tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Sitemizde tüm kripto para birimlerinin de bilgilendirme yazıları bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …