Home / Genel Siteler / Sonunda Bitcoin Yükseldi! Bitcoin 8.600 Doları Gördü!

Sonunda Bitcoin Yükseldi! Bitcoin 8.600 Doları Gördü!

 

Sonunda Bitcoin Yükseldi! Bitcoin 8.600 Doları Gördü!

 

Yatırımcıların yüzünü güldüren haber akşam saatlerin de geldi.  Bitcoin’in düşmesi beklenirken Bitcoin akşam saatin de 8.600 dolara çıktı. Bitcoin henüz 8.000 dolar seviyesine yakın iken birkaç dakika içerisinde tahminen büyük bir balina alımı sonrasında 8.600 Dolara ulaştı. Bitcoin fiyatının 8.600 dolara kadar yükselmesi yatırımcılara kazanç olarak geri döndü. Ancak bunun yanın da bir çok yatırımcı kazanç sağlayamadı. 10.000 dolar öncesinde yatırım yapan ve 8.000 dolarda seyrederken Bitcoin, alım yapanların kazançları belli bir oranda artmış oldu. Bitcoin’in yılın sonuna doğru yaklaştıkça yükseleceğini düşünen analistler bu dönemde 8.000 dolar seviyesinden daha düşük seviyesinden daha düşük rakamlara gerileme olması ile yatırım yapılmasını tavsiye ediyorlardı.  Şu an için beklenen ve yatırımcıları en çok mutlu edecek haberlerden biri ise 9.000 doları ve daha yukarısını görmek. Şu an için merak konusu  olan Bitcoin ,10.000 doları görecek mi? , ve bu gelişmeler ile yaşanacaklar, piyasanın durumu ve Bitcoin’in kazanacağı değer.

 

Bitcoin için, son birkaç hafta içinde Bitcoin analistleri hep Bitcoin’in yükseleceği tahminlerinde bulunmuşlardı. Bu iddiaları şu an için  olmasa da Kasım ayı içinde olacağını söyleyen analistlerin tahminleri bu yükselişin arkasından doğrularcasına yükseliyor ve bu yükselmeler devam ederse Bitcoin 10.000 doları da görecek. Hatta ortaya atılan iddialara göre Bitcoin 2021 yılında çok çok yüksek rakamlara çıkacak ve şu an Bitcoin’e yatırım yapmak için büyük fırsat.

 

Ancak bu kesin değildir. Çünkü bu yükselmeler geri düşmeyeceğinin garantisini vermez . Her zaman için bilinmesi gereken şey, kripto paralar da asla ve asla değer ve rakamlar sabit kalmaz. Şu an ki yükselmelere aldanıp alım satım yaparken kesinlikle  pervasızca davranmayın. Bitcoin’den kazanmak istiyorsanız doğru zaman da alıp doğru zamanda da satmanız gerekir. Diğer türlü zarar etme olasılığınız kazanma olasılığından çok daha yüksektir.

 

 

 

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …