Home / Genel Siteler / Ve Beklenen Bir Bitcoin Tahmini Daha Geldi! Bitcoin daha düşecek mi? Bitcoin ne olacak? Bitcoin’ de düşüşler ne kadar sürecek?

Ve Beklenen Bir Bitcoin Tahmini Daha Geldi! Bitcoin daha düşecek mi? Bitcoin ne olacak? Bitcoin’ de düşüşler ne kadar sürecek?

Ve Beklenen Bir Bitcoin Tahmini Daha Geldi!

Bitcoin daha düşecek mi? Bitcoin ne olacak? Bitcoin’ de düşüşler ne kadar sürecek?

Bitcoin şu günler de 8.000 dolar ile 8.250 dolar aralığın da değişiyor.  Bu değişimler devam ederken bazı analistler kısa vadeli tahminlerini paylaşıp gündem de yerini alıyor. Yine Bitcoin’in tanıdık analistlerinden olan Credible Crypto ; 2019’un sonuna kadar Bitcoin önce ciddi mana da düşüş yaşayıp sonra 14.000 dolara yakın bir rakamlara ulaşacak.  Crypto’ya göre kesin rakam 13.700 dolar.  Credible Crypto’, Bitcoin’in bulunduğu konumdan hızla yükseleceği konusunda emin ifadeler kullanıyor.

Bitcoin normal şartlar da da ani fiyat değişimleri yaşıyor zaten. Yani bu tahminin doğru çıkmasını ön görürsek çok şaşırtıcı bir durum olmayacaktır. Şöyle ki Bitcoin ve diğer alt coinler de bir nevi piyasa sektöründe ki jargon budur. Aniden iner aniden yükselir. Bu yüzden Bitcoin bu gün 14.000 dolar da olsa kimse çok yadırgamaz. Veya Düşüşte yaşasa insanlar garipsemez. Sadece yükselmesi mutlu ederken düşmesi yatırımcıları üzer. Crypto ile başka bir analist olan Peter Brandt’ın Bitcoin konusunda ki görüşleri paralel olarak görünüyor. Çünkü Peter bir sonraki parabolik hareketine “ 50.000” dolar da başlamadan önce Bitcoin’in 2020 yılının Ocak Ay’ın da 5. Dolara ineceğini söylemişti. Şu an için Crypto’ nun da bu görüşü rakamlar aynı olmasa da tahminler aynı yol üstünden yürütülüyor. Bitcoin ilk olarak büyük bir şekilde düşüş yaşayıp sonra zirveye çıkacak. İki analistin de görüşleri bu yönde. 

Yatırımcılar yükselmesini büyük bir sevinçle beklerken yükselmeden önce ki düşüşe de hazır olmalı.  Çünkü analistlerin tahminlerinin doğru çıkması ihtimalini var sayarsak ilk önce ağır bir çöküntü yaşayacak Bitcoin. Ve gene bu tahminler doğru çıkarsa en düşük olduğu dönem almak için bir fırsat olabilecek yatırımcılar için. Ancak bütün ihtimalleri düşünüp öyle yatırım yapmak en mantıklısı olacaktır. Çünkü gerçekten bir düşüş yaşadıktan sonra yükselmeyedebilir .Veya Daha düşüş yaşamaz ve yükselebilir , vs.vs. Her şeye hazırlıklı olup yapacağınız yatırımları o şekilde yapmanız en akıllıca yatırım şekli olacaktır.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …