Home / Genel Siteler / Ve Bitcoin 8.000 Doların Altına Düştü! En Son Durum Ne? Bitcoin Düşmeye Devam Edecek Mi? 

Ve Bitcoin 8.000 Doların Altına Düştü! En Son Durum Ne? Bitcoin Düşmeye Devam Edecek Mi? 

 

Ve Bitcoin 8.000 Doların Altına Düştü! En Son Durum Ne? Bitcoin Düşmeye Devam Edecek Mi? 

Bir kaç saat önce Bitcoin 8.200 seviyesinden 7.900 ‘lı seviyelere düştü. Aniden ciddi bir değer kaybeden Bitcoin daha da düşecek mi? İnsanlar bu düşüşle alakalı ne düşünüyor? 

Aşağıda da göreceğiniz yorumlardan da anlaşıldığı üzere bir çok insan artık Bitcoin’den ümidi kesmiş durumda. Bitcoin ile alakalı sürekli ileriye yönelik bir çok büyük yatırım ve adımlar atarken Bitcoin’de ki bu düşüler artık yatırımcıların ümidini karartıyor ve bununla beraber yatırımcılar artık geri çekiliyor.  Bitcoin bazı insanlar için ölü bir yatırım haline geldi. Ancak bu düşüşlerin Bitcoin’in yükselmesi için olan geri adımlar mı ya da daha da düşeceğinin habercisi mi bilinmiyor.  Şu an için bu düşüşün yatırımcıları hayal kırıklığına uğrattığı ve hüsran yaşattığı kesin bir gerçek.

 

Son güncel düşüş hakkında bir grup insanın düşüncelerini sizlerle paylaştık. Görmüş olduğunuz gibi durum bir anlamda içler acısı. Bitcoin geri yükselip kendini toplayacak mı bilinmez ama sabah yeni bir düşüşle uyanma ihtimalimiz de çok yüksek. 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …