Home / Kripto Paralar / Wanchain (WAN) Nedir? Wanchain (WAN) Satın Al

Wanchain (WAN) Nedir? Wanchain (WAN) Satın Al

Wanchain nedir? Wanchain nasıl satın alınır? Wanchain nasıl satılır alınır? Wanchain nereden satın alınır? Wanchain nasıl üretilir? Wanchain Coin’e yatırım yapılır mı? tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabına sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

WANCHAİN (WAN) NEDİR?

Wanchain (WAN) yeni dijital ekonomi için güçlü finansal piyasalar inşa etmeyi amaçlayan bir blockchain teknolojisidir. Wanchain satışı en hızlı tamamlanan (6 dakika) ICO’lardan biridir.

Wanchain bir dağıtık finansal platformdur. Zincirler arası işlemlerin güvenli ve gizli şekilde gerçekleştirilmesi için hazırlanır. Ayrıca üçüncü nesil blok zinciri olarak kabul ediliyor ve ilk kez 2016 Haziran ayında geliştirilmeye başlandı. Ethereum’dan çatallanan Wanchain Ethereum’un akıllı sözleşmeler oluşturma ve çalıştırma gibi ana mekanizmalarına sahiptir.

En etkili ifadesiyle Wanchain, Ethereum ile gizlilik Coin’i Monero’nun birleşimi ve buna ICON’un zincir köprüleme özelliğinin eklenmesi olarak düşünebilir.

WANCHAİN’İN ÇALIŞMA ŞEKLİ NASILDIR?

Wanchain’in oldukça karışık çalışma şekli vardır. Bu yüzden tüm detaylarına değinmek kolay değildir. Ben sizlere kısaca önemli olanları başlık şeklinde aktaracağım;

Wanchain sistemi içerisinde “Üçlü düğüm sistemi”, “Güveni Sağla Sistemi” ve “Genel Düğüm Sistemi” vardır.

Bu sistemlerin birleşme ve takım çalışması ile üretimi yapılan Wanchain gün geçtikçe yükselişe geçmektedir.

WANCHAİN EKİP VE ÜYELERİ

Wanchain ekibinin çekirdeğini 33 birey oluşturuyor. Bunları web sitesinde görmek mümkün. 11 kişi ise danışman görevini yürütmektedir.

Wanchain’in Çin’de üniversiteler ve bazı tanınmış şirketlerle önemli ortaklıkları söz konusu. Bunlar şu şekildedir;

DACA Zirvesi – Son olarak 2017 yılından DACA Blok Zinciri Zirvesi etkinliğini düzenlediler. Burada konuşması NEO kurucusu Da Hongfei idi.

Wanxiang Blockchain – Şanghay’ın en büyük blok zinciri işletme danışmanlık servisi ve Wanxiang Chainbase Accelerator firmasının alt şirketi (Çin’in blok zinciri girişimcileri için en önemli merkezi) Ethereum kurucusu Vitaik Buterin, Factom başkanı David Johnston ve Coin Center CEO ve kurucusu Jeff Garzik gibi önemli danışmanları var.

Cheung Kong – işletme yüksek lisans okulu (CKGSB) önemli mezunları arasında Alibaba Group kurucusu Jack Ma ve 2012‘nin en zengin beşinci insanı ve çin’in en zangin kadını Wu Yajun var.

Zhongguancun – İnternet Finansal Enstitüsü (ZIFI)

Ekibin öne çıkan üyeleri ise Jack Lu 2016 yılında Wangglu Tech’i kurdu. Bir yatırımcıdan 10 milyon USD destek aldı ve Wanchain’de CTO rütbesinin sahibi oldu. Blok zinciri ve kripto paralarla ilgili yeterli tecrübesi bulunmaktadır. Kendisi daha önce 2014 yılında Factom Coin’i kurmuştur.

Ekibin geri kalanı da ise; Eklenen gizli özelliklerinin çalışmasını sağlayan kriptografiğiyle ilgili birçok görevli ismi var. Bunlardan bazıları daha önce Bitcoin, Ethereum ve Factom ile çalışmış.

WANCHAİN ALIM – SATIM İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Wanchain alım – satım işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak bir kripto alım – satım borsasına giriş yapması gerekmektedir. Borsa’ya giriş işlemi gerçekleştikten sonra alım – satım yollarını takip ederek alım – satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kripto para alım – satım borsasına örnek vermek gerekirse sizlere www.binance.com adresini örnek olarak verebilirim.

Binance üzerinden Wanchain alım – satım işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak Binance’ye kayıt olmanız gerekmektedir.

Binance internet sitesine giriş yapmak için alttaki “Binance Kayıt Ol” yazılı fotoğrafın üzerine TIKLAYIN!

Binance’ye Kayıt İşlemi İçin 

Kayıt olmak için Binance’ye giriş yapın. sağ üst kısımda bulunan “Kayıt Ol” yazısının üzerine tıklayın. Daha sonra karşınıza gelen “E-posta” – “Şifre” – “Şifre Onay” ve “Referral ID (optional)” kutucuklarını size uygun bir şekilde doldurun. Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra en altta bulunan “Binance’ye katılıyorum Kullanım Koşulları” yazılı kutucuğa tıklayarak onaylayın ve en altta bulunan “Kayıt Ol” yazılı kutucuğa tıklayın. Binance tarafından E-posta adresinize onay linki gönderilecektir. Onay linkini onayladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir.

Wanchain Alım – Satım İşlemi İçin

Kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra Wanchain alım – satım işlemini gerçekleştirmek için Binance’ye giriş yapın. Daha sonra sağ üstte bulunan “Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın. Karşınıza gelecek olan sayfada istenen E-posta ve şifre kutucuklarına kayıt olurken yazdığınız E-posta ve şifrenizi yazın. Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra en altta bulunan “Giriş Yap” yazılı kutucuğa tıklayın. Daha sonra karşınıza gelecek olan puzzel şeklini boş kutucuğun içine puzzel parçasını sürükleyerek bırakın. (Bu bir onay şeklidir.)

Wanchain Satın Alma İşlemi için

Daha sona giriş yaptığınız sayfanın sol üst kısmında bulunan “Borsa” yazılı menünün üzerine gelin ve menünün alt kısmında çıkacak olan Temel” yazısının üzerine tıklayın. Hangi kripto para ile Wanchain alım – satım işlemi yapacaksanız karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “BTC” – “ETH” – “BNB” ve “USDT” yazılarından size uygun olanı seçin (Biz Bitcoin “BTC” ile anlatacağız). Daha sonra sağ üstte bulunan arama bölümüne “WAN” yazın ve altta çıkacak olan “WAN / BTC” yazısının üzerine tıklayın. Sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında yer alan “Satın Al WAN” yazılı kutucuğun üzerine gelin ve kutucuğun içinde yer alan “Miktar” yazılı kutucuğun içine almak istediğiniz Wanchain miktarını yazın. Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra en altta bulunan “Satın Al WAN” yazılı kutucuğa tıklayarak Wanchain satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Wanchain Satma İşlemi İçin

Wanchain satma işlemini gerçekleştirmek için yukarıdaki yolları takip ederek binance ana sayfasına giriş yapın. Daha sonra ana sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Borsa” yazısına tıklayın. Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan arama bölümüne WAN” yazın. Arama sonucunda çıkacak olan “WAN / BTC” yazısının üzerine tıklayın. Sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında yer alan “Sat WAN” yazılı kutucuğun üzerine gelin. Kutucuğun içinde yer alan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satmak istediğiniz Wanchain miktarını yazın. Tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra en altta bulunan “Sat WAN” yazılı kutucuğa tıklayarak Wanchain satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …