Home / Genel Siteler / Yaşı İlerlemiş İnsanlar İçin Bitcoin Fonu!

Yaşı İlerlemiş İnsanlar İçin Bitcoin Fonu!

Yaşı İlerlemiş İnsanlar İçin Bitcoin Fonu!

Michael Novogratz’ın kripto tüccar bankası Galaxy Digital, 50 ile 80 yaş arasındaki insanları hedef alan iki Bitcoin (BTC) fonu başlatıyor. Yeni fonlar, “ Amerika’ nın zenginliğini ” veya büyük ölçüde kripto yatırımları dışında kalan kişileri getirmeyi amaçlıyor, Novogratz, Bloomberg’ e 19 Kasım’ da yaptığı açıklamada, kripto para birimi piyasalarını açıkladı. Bloomberg’ e göre, fonlar, Amerikan yatırım yönetimi şirketi Fidelity Investments’ in dijital varlık kolu olan büyük kripto konsorsiyumu Bakkt ve Fidelity Digital Assets’ ten üçüncü şahıslara nezaret edecek.

Galaxy Bitcoin Fonu ve Galaxy Kurumsal Bitcoin Fonu!

Rapora göre, iki yeni Bitcoin fonu,  Galaxy Bitcoin Fonu ve Galaxy Kurumsal Bitcoin Fonu , Galaxy’nin kendi parası ve mevcut yatırımcıların katılımıyla oluşturulduğu bildiriliyor. Galaxy Bitcoin Fonu minimum 25.000 dolarlık yatırım gerektirecek ve yatırımcılar fonlarını üç ayda bir çekebilecekler. Bu arada, Galaxy Kurumsal Bitcoin Fonu haftalık likidite ve daha yüksek bir başlangıç ​​eşiğine sahip, raporda bulunuyor. Her iki fonun da Gri Tonlama Bitcoin Vakfı gibi başlıca Bitcoin fonlarından daha düşük ücret alacağı bildiriliyor.

Novogratz’ ın planları görünüşte 18-34 yaş aralığında teknoloji meraklısı genç nesiller tarafından Bitcoin yatırımı tarafından yönlendirildiği için eski demografiden önemli miktarda yatırım getirecek. Öte yandan, Amerikan Bitcoin yatırımcılarının 50 yaşından büyüklerin payının% 3 olduğu bildiriliyor.

54 yaşında ki bir milyarder ve bilinen Bitcoin boğası olan Novogratz, parasını kripto dışında ve şimdi de kriptoda olan 20 milyarlarca isim olduğunu iddia etti. Yeni Bitcoin fonlarının, şimdi altın alan yatırımcıları çekebileceğini de sözlerine ekledi. Ek olarak, Novogratz, geleneksel finansal hizmetler şirketlerinin kullanıcıların gelecek 12 ay içinde Bitcoin‘ e yatırım yapmalarına izin vereceğini beklediğini belirtti.

Bugün erken saatlerde, büyük Bitcoin fonu Grayscale Bitcoin Trust, düzenleyiciye rapor verecek ilk kripto fonu olmak için Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile Form 10′ u doldurdu. Dosyanın onaylanması halinde . Bitcoin’ de daha kurumsal yatırımcılarla uğraşabildiğinden, gri tonlamalı yatırımcı tabanını genişletebilecek.

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …