Home / Genel Siteler / Yatırım Stratejisti Bitcoin İçin Müjde Verdi!

Yatırım Stratejisti Bitcoin İçin Müjde Verdi!

Yatırım Stratejisti Bitcoin İçin Müjde Verdi!

Bitcoin Yatırımcılarına Müjde!

Her zaman olduğu gibi ve hala lider olan Bitcoin 2017 senesinde fiyat olarak 20.000 dolara yükselmişti. Bu yükselmenin ardından bütün dünyanın ilgi odağı olmayı başarmıştı.  Daha sonra bu rekor rakamdan % 84 değer kaybetti. Değer kaybettikten sonra da dünya gündemine yerleşmeyi başaran Bitcoin’in durumu bir önceki gibi olmadı. Bitcoin’in  inişi eleştiren The DailyDirtnap editörü ve Mauldin Economics yatırım stratejisti Jared Dilina, Bitcoin konusunda olumlu konuştu. Daha önce eleştiren ve şu an iyimser ve olumlu konuşan Dillina ; “ Bitcoin o tarihlerde şüpheli reklamcıların mesken tuttuğu, spekülatif bir çılgınlık olarak görülmüştü ve çok az bilgiye sahip yatırımcılar adeta piyasaya akın etti. “ dedi.

Ve şöyle bir açıklama geldi akabinden ;

“ Hiçbir hükümet Bitcoin’i yasaklayamaz veya bunu ele geçiremez. Bu teknolojik olarak kuantum bilgisayar denilen alet olmadan imkansız. Bitcoin fiyatı ciddi bir şekilde yükselecek. Bitcoin’in potansiyeli ciddi anlamda fark edildiği zaman, ilkinden daha çok daha büyük  bir boğa piyasası yaşanacaktır. Bitcoin şu an görmezden gelinme aşamasında ancak ikinci bir eylem için 20 yıl daha beklememiz gerekeceğini düşünüyorum.”

Bu açıklama ve büyük şirket CEO’larının, analistlerin yorumlarına  binaen konuşacak olursak Bitcoin’i önümüz de ki yıllar güzel günler ve büyük başarılar bekliyor. Zamanın da Bitcoin’i eleştiren insanlar bile şu an Bitcoin’in safında yer alıyor. Bazıları için alay konusu bile olmuştu ilk zamanlar. 2017 yılında yaşadığı bu başarı ile alay konusu yapanları utandıran ve kendi safına çeken Bitcoin’i ilerleyen günler de büyük başarılar bekliyor gibi!

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …