Home / Genel Siteler / Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

 

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz günlerde 7.000 dolar seviyesine düştü, bu da 8.000 dolar seviyesini görmeyi bekleyen boğaların umutlarını. Ancak top henüz ayılar sahasında bulunmayabilir.

Bitcoin bugünkü düşüşünden hafif bir iyileşme yaşadıktan sonra 7.372  dolar’ da el değiştiriyor. 7.400 dolar seviyesi şu anda sayısız yatırımcı tarafından yakından izlenmektedir. “TraderXO”, söz konusu fiyat hedefinin üzerinde günlük bir kapanış yapması durumunda Bitcoin’ in Aralık ayındaki açık oranını geri alabileceğini belirtti.

Teknik analist “Crypto Michaël”, turuncu madalyonun sonunda boğaların 7.400 dolardan fazla baskı yapması durumunda neredeyse iki haftada görmediği seviye olan 8.000 dolara varabileceğini iddia ediyor.

Bu arada, “NebraskanGooner”  biraz daha  iyimser. Fraktal analizi Bitcoin fiyatlarının yakında 6.000 dolar ‘a kadar düştüğünü gösteriyor. Bu, tüccara göre, yinelenen bir kalıp yardımıyla birinin ticaret stratejisini oluşturmasının sorumsuzca olacağını söyledi.

Geçtiğimiz Aralık ayında, lider kripto para birimi Bitcoin, 2017 yılı sonunda kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolar ‘dan düşmeye başladıktan sonra başlayan 3.100 dolar’ da ayı piyasasının en altına ulaştı.

About robot

Check Also

Coinbase, Yasa dışı Bitcoin Aktivitesiyle Mücadele İçin Platformun Patentini Aldı!

Coinbase, Yasa dışı Bitcoin Aktivitesiyle Mücadele İçin Platformun Patentini Aldı! Kripto değişimi Coinbase, gölgeli kullanıcı …