Home / Genel Siteler / Bitcoin Genel Durum Analizi!

Bitcoin Genel Durum Analizi!

Bitcoin Genel Durum Analizi!

16 Kasım Cumartesi. – Kripto pazarları çoğunlukla kırmızı şamdanlar gösterirken, Bitcoin (BTC) 8.500 dolar fiyat noktasının altına düştü.

Günün büyük bir kısmında, dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin, son saatlerde 8,500  dolar fiyat işaretinin altında ani bir düşüş yaşayarak 8,700 dolar ve 8,600 dolar arasında değişmektedir. Bitcoin şu anda 8.480 dolar ‘dan işlem görmekte olup, bugün % 1.85 düşüş göstermektedir.

Bitcoin’ in daha yüksek seviyelere ulaşma mücadelesine devam etmesine rağmen, Fundstrat Global Advisor’ın kurucu ortağı ve Wall Street’li stratejist olan Bitcoin’ in boğası Tom Lee, Fundstrat’ın 2022’de Bitcoin’ in 2522 dolarlık tahmininin “elde etmenin oldukça kolay” olduğuna inandığını söyledi ;

“Kripto para birimleri ağ değeri varlıklarıdır, yani varlık ne kadar fazla kişi tutulursa değer o kadar büyük olur. Aslında, bu bir günlük işlevidir – bu nedenle kullanıcıları iki katına çıkarırsanız, dört kat değer elde edersiniz. 25.000 dolar ‘a gitmek için aslında 4x artıştan biraz daha azına ihtiyacınız var, bu da Bitcoin’ i tutan insanların sayısını ikiye katlamanız gerektiği anlamına geliyor. ”

Bu arada Eter (ETH) şu an jeton başına 180 dolar ‘da oturuyor. Bir numaralı altcoin, Bitcoin ile mükemmel bir şekilde işlem görüyor ve bugünkü işlem pozisyonunda aşağı yönlü fiyat davranışını gösteriyor. Bu durum, neredeyse % 3’lük bir zararın nezaketini gösteriyor.

XRP, günümüzün kırmızı şamdan trendine bir istisna değildir ve son birkaç gün içinde sürekli olarak zemin kaybediyor. Belirteç, basında günde % 3.20 düşerek, madeni para başına 0.261 dolar civarında geziniyor.

Düzenli Cointelegraph yazarı Rakesh Upadhyay’a göre, XRP fiyatı bir sonraki desteğe 0.24508 dolar ‘dan düşme tehlikesiyle karşı karşıya. Upadhyay, bu desteğin gerçekleşmesi durumunda, altcoin’in birkaç gün daha 0.24508 ile 0.31491 dolar arasında değişebileceğini söyledi. Ancak, eğer destek çatlarsa, 0.22 dolar ‘a düşmesi muhtemeldir.

İlk 20 kripto para için kırmızı mum çubuklarını gösterirken, Tezos (XTZ) en büyük kaybeden unvanını alarak% 5’ten fazla zarar gösteriyor. Monero (XMR), benzer bir zararla gününü yakından takip etti ve madeni para başına 62.5 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bunun tek istisnası, son 24 saat içinde% 2,5 artışla pazar kapağına göre 12. en büyük şifreleme para birimi olan Cardano (ADA).

Genel kripto para birimi piyasa bonosu şu anda yaklaşık 232.7 milyar dolar civarında ve Bitcoin toplamın % 65.9’unu oluşturuyor.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …