Home / Genel Siteler / Bitcoin Yeni Bir Düşüş Trendi İçine Girebilir Mi?

Bitcoin Yeni Bir Düşüş Trendi İçine Girebilir Mi?

Bitcoin Yeni Bir Düşüş Trendi İçine Girebilir Mi?

 Lider kripto para birimi Bitcoin son günler de yaşadığı düşüşler ile bir kısım yatırımcısına bazı kayıplar yaşattı. 9.300 dolar bandında iken güzel bir ivme yakalayan Bitcoin, yaşadığı dalgalanma ile 8.480 dolar bandına kadar geriledi.  Bitcoin yeni bir dalgalanma yaşayıp daha da düşer mi peki?

Şu an ki görüntü, grafikler ve iddiaların bir çoğu Bitcoin’ in bir dalgalanma yaşayarak yeniden bir düşüş eğilimi göstereceğini ön görmektedir. Elbette kesin ve net bir şey söylenemez. Merkezi olmayan lider kripto para birimi Bitcoin tecrübeli yatırımcı Elixium tarafından yapılan tahminlere göre, başka bir düşüş trendinin etkisi altına girebilir. Bununla da yetinmeyip uzun bir süre bu etkiden çıkamayabilir. Tecrübeli yatırımcı ve aynı zamanda analist olan Elixium öne sürdüğü iddia da ,boğaların geri çekilmesi durumunda fiyatın 7.300 dolar seviyesine kadar gerileyebileceğini iddia etti.

Bitcoin’ in genel anlamda 2019 yılının ilk yarısında yaşadığı yüksek performans ile beraber bir çok yatırımcıda piyasaya dönüş kararı aldı. Bununla beraber Bitcoin Temmuz ayında 13.600 dolar seviyesine ulaşıp bu yılın başından itibaren 10.000 dolarlık bir artış sergiledi.

Ancak bununla beraber Bitcoin’ in yükselmelere devam edip etmeyeceği yaşanan düşüşler  ile hevesleri bir nebze de olsa kırdı.  Kripto paraların en büyüğü olan Bitcoin  Temmuz ayında bu yıl ki zirvesine ulaştıktan sonra Bitcoin fiyatı genel bazda düşüş eğilimi gösterdi.

 

About robot

Check Also

Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü?

  Bitcoin Fiyatı 7.400 Dolar’ a Geriledi! 8.000 Dolar Hala Mümkün mü? Bitcoin fiyatı geçtiğimiz …