Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet (İŞKUR) İş Arayanlar İçin Danışmanlık Hizmeti Randevu Alma?

e-Devlet (İŞKUR) İş Arayanlar İçin Danışmanlık Hizmeti Randevu Alma?

e-Devlet hizmet kapısı ile yapacağınız bütün işlemleri son derece güven ile yapabilirsiniz. e-Devlet kapısı ile yüzlerce kuruma ait binlerce dosyadan yararlanabildiğiniz  gibi “Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İş arayanlar İçin Danışmanlık Hizmeti Randevusu Alma” işlemlerini de zaman kaybı yaşamaksızın hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken e-Devlet kapısına girişinizi sağlamanız.

e-Devlet Kapısı İle (İŞKUR) İş Arayanlar İçin Danışmanlık Hizmeti Randevu Alma?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayesinde senelik işçi alma projelerinin yanı sıra binlerce Kamu Kurumlarında işçi, Memur çalışmaktadır. Bunlara ek olarak’ta İŞKUR, İş Arayan Vatandaşlar için Danışmanlık Hizmeti Randevu Alma Bölümü açılmıştır. Bu bölümde işlem yapmak için e-Devlet hizmet kapısına giriş yapmanız gerekmektedir.

e-Devlet hizmet kapısına giriş yapmak için e-Devlet kapısının kısayol hizmet sitesi olan “www.turkiye.gov.tr” adresine girin ve önünüze çıkan bölümde sizden e-Devlet Şifreniz ve T.C Kimlik Numaranız istenecektir. E-Devlet Şifreniz yok ise size en yakın PTT Şube Müdürlüklerinden alabilirsiniz. Yada şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” bölümüne girerek şifrenizi yenileyebilirsiniz. T.C Kimlik No ve e-Devlet Şifrenizi girdikten sonra e-Devlet hizmet kapısından daha kolay bir şekilde yararlanmak için yukarıda bulunan arama motoru bölümüne neyi bulmak istiyorsanız onu yazın örnek olarak, İŞKUR İş Arayanlar İçin Danışmanlık Hizmeti Randevu Alma yazın ve açılan sayfada  sizden danışmanlık türünü seçmeniz istenecektir.  Danışmanlık türünde 6 adet Danışman Görüşmesi vardır bunlardan hangisini istiyorsanız onu seçin ve neden danışmanlık almak istiyorsunuz onu yazın ve “Randevu Al” butonuna basın ve randevunuzu sonlandırın. Dilerseniz e-Devlet kapısını gezinip binlerce kurumun dosyalarından faydalanabilirsiniz.

About beditor

Check Also

e-Devlet Üzerinden TKGM Web Tapu İşlemleri Nasıl Yapılır?

e-Devlet kapısı üzerinden, “www.girisyap.com” aracılığıyla giriş yaparak yüzlerce kuruma ait binlerce dosya üzerinden faydalandığınız gibi, …