Home / Devlet Siteleri / E DEVLET / e-Devlet Kapısı Üzerinden Süper Online Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

e-Devlet Kapısı Üzerinden Süper Online Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama

Turkcell Superonline Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Superonline Nedir?

Turkcell Superonline 2004 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeşitli telekomünikasyon hizmetleri veren bir Turkcell grup şirketidir. Turkcell Superonline Abonelik, Borç ve Alacak sorgulama işlemi e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleşmektedir.

e-Devlet Kapısı Üzerinden Turkcell Superonline  Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

e-Devlet Kapısı üzerinden Turkcell Superonline Abonelik, Borç ve Alacak sorgulama işlemini gerçekleştirmek için öncelikli olarak e-Devlet Kapısına giriş yapmanız gerekmektedir.

e-Devlet Kapısına giriş yapmak için; Bilgisayarınızın internet tarayıcısını açın ve arama motor bölümüne “e-Devlet Kapısına giriş yap” yazarak aratın. Daha sonra arama sonra arama sonucunda açılacak olan sayfada bulunan “e-Devlet Kapısı” yazısının üzerine tıklayarak e-Devlet Kapısına girişinizi yapın.

e-Devlet Kapısına girişiniz gerçekleştikten sonra karşınıza gelecek olan sayfada sizden kişisel T.C. Kimlik No. ve e-Devlet Şifresi istenecektir. Bu bölümlere kişisel T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi girin. Bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın alt kısmında bulunan “Sisteme Giriş Yap” yazılı kutucuğa tıklayarak e-Devlet Kapısı sistemine girişiniz yapın.

Sisteme girişinizi yaptıktan sonra hızlı bir şekilde Turkcell Superonline Abonelik, Borç ve Alacak sorgulama işlemini gerçekleştirmek için ana sayfada bulunan “Merhaba, size nasıl yardım edebilirim?” yazılı kutucuğa tıklayarak kutucuğun içine “Superonline Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” yazın ve altta çıkacak olan “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama(Superonline)” yazısının üzerine tıklayarak Superonline Abonelik, Borç ve Alacak sorgulama sayfasına girişinizi yapın. Karşınıza gelecek olan sayfa üzerinden Superonline Aboneliğinizi, Borcunuzu ve Alacağınızı görebilir ve işlem yapabilirsiniz.

Eğer Superonline Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama sayfasına giriş yapamadıysanız TIKLAYIN!

About aeditor

Check Also

e-Devlet Kapısı Üzerinden SGK 4B Hizmet Bilgisi Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) 4B Hizmet Bilgisi Sorgulama işlemini e-Devlet Kapısı üzerinden sitemiz aracılığıyla kolay, …