Home / Kripto Paralar / GAS Coin (GAS) Nedir? GAS Coin (GAS) Satın Al

GAS Coin (GAS) Nedir? GAS Coin (GAS) Satın Al

GAS Coin nedir? GAS Coin nerede üretilir? GAS Coin nereden ve nasıl satın alınır? GAS Coin kurucuları kimlerdir? tüm bu soruların cevabına ve buna benzer tüm kripto paralarla ilgili bilgilere sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

GAS COİN NEDİR?

GAS Coin, Etherem’un Eterine benzer şekilde, sistemdeki uygulamalar tarafından kullanılan bir kripto para birimidir. GAS Coin, NEO GAS olarak da bilinir ve NEO ağını kontrol etmek için tasarlanmıştır.

GAS, kişisel bilgisayarınıza indirdiğiniz cüzdanlarınızda NEO Coin tutmanız sonucunda üretilmiştir.

2014 yılında kurulan GAS, 2015 Haziran ayında GitHub’da gerçek zamanlı açık kaynak haline geldi Coinin kurulduğu günden bu zamana kadar blok zinciri endüstrisinin yükselişini, düşmesini ve dijital para piyasasının çılgınlığını yaşadığını söyleyebiliriz.

GAS ekibi ve topluluğu farklı platformlar adına çeşitli cüzdanlar oluşturmuştur. Cüzdanları GAS resmi internet sitesinden indirerek web cüzdanlarınızı oluşturabilirsiniz.

GAS COİN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

NEO sahiplerine GAS formatında ödüller verilir. Aynı zamanda GAS ayrı bir şekilde de satılabilmektedir. GAS merkezi bir şekilde kurulmuş olup, Çin’de yer alan Onchain firması tarafından kurulmuştur. Yapı gereği Ethereum’a çok fazla benzemektedir. GAS şuanda Çin Hükumeti tarafından da desteklenmektedir. Hatta hükumet sponsorluğunda yapılan bir konferansa da katılmıştır.

GAS COİN’İN GELECEĞİ VAR MI?

GAS Coin kısa süre içerisinde fiyat patlaması yaşamayı başaran bir kripto para birimidir. Birçok nedenden dolayı bu durumun umut verici bir şey olduğunu düşünebiliriz. Ethereum günümüzde akıllı sözleşmelere izin veren platform olarak kendini kanıtlamıştı. Fakat Ethereum sadece Solidity programlama diliyle sınırlıydı. Buna rağmen GAS, Ethereum’da olduğu gibi hem ICO’lara hem de akıllı sözleşmelere yer vermektedir. Aynı zamanda birçok programlama dilinin kullanılmasına da imkan sağlamakla birlikte, Çin’in en büyük e-ticaret sitesi ve sosyal firması olan Alibaba ve GAS’ın kurucusu olan Onchain ile bir bağlantı olduğu da düşünülmektedir.

GAS COİN NEREDEN VE NASIL ALINIR?

GAS Coin’i, dünyada en çok kullanılan kripto para borsası olan Binance üzerinden alabilirsiniz.

Binance üzerinden GAS Coin almak için aşağıdaki yolları izleyin.

BİNANCE ÜZERİNDEN GAS COİN ALMAK NASIL ALINIR?

  1. Binance internet sitesine kayıt olun. (Kayıt sayfasına gitmek için TIKLAYIN!)
  2. Binance internet sitesine kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş işlemi için Binance internet sitesi olan www.binance.com/tr adresine giriş yapın. Giriş yaptığınız sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Giriş Yap” yazısının üzerine tıklayın. Karşınıza gelecek olan sayfada sizden istenen bilgileri, kayıt olurken yazdığınız bilgileri yazarak doldurun.
  3. Binance internet sitesine giriş işleminiz gerçekleştikten sonra, Binance ana sayfasının sol üst kısmında bulunan “Borsa” yazılı menünün üzerine gelin ve menünün alt kısmında karşınıza çıkacak olan “Temel” yazısının üzerine tıklayın.
  4. Karşınıza gelecek olan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “BTC”, “ETH”, “BNB” veya “USDT” yazılı bölümden, hangi kripto para ile GAS Coin alacaksanız onu seçin. (Biz size Bitcoin “BTC” ile anlatacağız)
  5. Kripto paranızı seçtikten sonra sayfanın orta kısmında bulunan grafiğin alt kısmında bulunan “Satın Al GAS” yazılı kutucuğun üzerine gelin.
  6. Kutucuğun içinde bulunan “Miktar” yazılı kutucuğun içine satın almak istediğiniz GAS Coin miktarını yazın.
  7. Sayfanın en alt kısmında yer alan “Satın Al GAS” yazılı kutucuğun üzerine tıklayarak GAS Coin satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Gerçekleştirilen hiç bir kripto para alım, satım veya takas işlemlerinden girisyap.com sorumlu değildir. Yazılan yazılarımızın hepsi tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmaktadır. Sitemizde GAS Coin haricinde diğer tüm kripto para birimlerinin de bilgilendirme yazıları bulunmaktadır. Diğer yazılarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …