Home / Kripto Paralar / Kin (KIN) Nedir? Kin (KIN) Satın Al

Kin (KIN) Nedir? Kin (KIN) Satın Al

Kin Coin nedir? Kin Coin nasıl satın alınır? Kin Coin nasıl satılır? Kin Coin nasıl üretilir? Kin Coin’in özellikleri nelerdir? tüm bu soruların cevabına ve daha fazlasına sitemiz aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

KİN COİN NEDİR?

Sohbet uygulamaları ve sosyal ağlar gibi dijital hizmetler iletişim, bilgi ve ticaret yeni ve benzeri görülmemiş şekillerde buluşturan bir sistemdir. Gelecek nesiller için, dijital hizmetler günlük yaşamda sıklıkla kullanılacak ve yaşamımıza entegre edilecek.

2010 yılından bu yana bir milyondan fazla insan, kendi alanında yenilikçi olarak kabul edilen KİK olarak da bilinen KİN Coin’i kullandı.

2011 yılında KİK, bir platforma dönüştürülecek ilk sohbet uygulaması oldu. Ayrıca KİK, botları kullanan bir platformdu.

Bu gelişmelerin ardından 2015 ve 2016 yıllarında platformda KİK Puan adı verilen bir dijital para denendi.

Bir ekosistemi rakiplerinden daha açık, merkezi olmayan ve zorlayıcı bir şekilde sürdürebilmek için KİN yeni ürünlere, hizmetlere ve sistemlere odaklanıyor. Merkezi olmayan ağları doğal karmaşıklığı göz önüne alındığında, bu gelişme uzun vadeli sürdürebilirlik sunmak için tasarlanmıştır.

KİN COİN NASIL ÇALIŞIR?

KİK, 15 milyon aylık kullanıcısı olan bir uygulama ve sosyal medya platformudur. Kullanıcı demografisi daha genç. Çoğu kullanıcı 13-24 yaşları arasındadır. KİK’ten yapılan 2017 araştırmalarına göre, ABD’li gençlerin %33’ü KİK Messenger’ı kullanıyor.

KİK için en büyük satış noktası anonimliktir. Hizmeti kullanabilmek için kimliğinizi ve telefon numaranızı doğrulamanız gerekmez, sadece bir E-posta adresi ve kaydolmak için bir isim vermeniz gerekmektedir. Gizlilik savunucuları, bu seçimi kullanıcı verilerine para kazandırmaya karşı bir karar olarak övmüştür. Sosyal medya devlerinin kullanıcılar hakkındaki bilgileri sakladığı biliniyor ve KİK bu eğilime büyük ölçüde karşı çıkıyor.

KİK, KİK kullanıcılarının gönderildikten sonra şirket sunucularından silinmesi arasında herhangi bir hesap bilgisi ve mesaj / medya bulundurmaz.

KİN COİN’İN ÖZELLİKLERİ

Genel Ethereum blok zincirini bir ERC20 belirteci olarak uygulayan KİN, KİN ekosistemindeki diğer sayısal hizmetler ile çalışabilirlik temelini oluşturacaktır.

KİN, ekosistemine katılmak için ilk dijital hizmet olacaktır. KİK uygulamasının içindeki dijital ekonomiyi güçlendirecektir. Milyonlarda kullanıcıyla KİK, kriptokrasi için temel değer oluşturan ana entegre ederek anında dünyadaki en kabul görmüş ve kullanılan şifreleme cüzdanlarından biri haline gelme çabasıyla gelişmektedirler.

KİN, insanların yeni bir paylaşılan ekonomide bir araya getirmek için tasarlanmış bir araya getirmek için tasarlanmış bir gizliliktir. Kincoin ortak bir para birimi olarak teşvik eden yenilikçi bir ekonomik yapı yolunda girmektedir. KİN topluluğun genel Eko Sisteme katkısını yansıtan bir algoritmayla ortaklar arasında dağıtılmak üzere günlük ödül olarak dolaşıma sokulması planlanmaktadır.

KİN COİN’İN GELECEĞİ VAR MI?

Dünya piyasasına ilk adım attığı zamanlardaki rekabetini günümüzde yitirmiş olduğu görülmektedir. Kripto para düşüşünden en çok etkilenen para birimlerinden biridir. Bu düşüş sayesinde yatırımcıların ve borsacıların yatırımlarından vazgeçtiğini görmekteyiz. Bu vazgeçiş Kin Coin’in ilk piyasa deneyimine göre %30’luk bir düşüş yaşadığını göstermektedir. Eğer uzun vadeli yatırım düşünüyorsanız alıp şansınızı deneye bilirsiniz.

KİN COİN NERELERDEN ALINABİLİR?

Dünya genelinde çok sayıda kripto para borsası bulunmaktadır. Ancak Kin Coin satan borsalar sayılıdır. Bu nedenle her kripto para borsasında bulamaya bilirsiniz.

Kin Coin satan almak isterseniz; EtherDelta – COSS – Mercatox – Barcor ve IDEX gibi kripto para borsalarında bulabilir ve alım – satım yollarını takip ederek satın alabilir ve satabilirsiniz.

About aeditor

Check Also

ETHOS Coin Nedir? Ethos Satın Al!

ETHOS Coin nedir? ETHOS coin nasıl satın alınır? ETHOS satın alırken dikkat edilmesi gereken konular …