Home / Genel Siteler / Özel Günler ve Doğum Günlerinde Bitcoin Armağan Edin!

Özel Günler ve Doğum Günlerinde Bitcoin Armağan Edin!

Özel Günler ve Doğum Günlerinde Bitcoin Armağan Edin!

Geçen Perşembe günü yeni başlayan GiveBitcoin.io, tatil günlerinde, doğum günlerinde ve özel günlerde insanların Bitcoin armağanlarını arkadaşlarına ve ailelerine vermelerini sağlamayı amaçlıyor. Şirket, Bitcoin Standard’ın ekonomisti ve Dr. Saifedean Ammous’u içeren etkileyici bir yatırımcı ve danışman listesine sahiptir; Bitcoin girişimci Matt Odell; Coinshares STK Meltem Demirors; ve Funstrat, daha önce bahsedilen Tom Lee’yi oluşturur.

GiveBitcoin ile Bitcoin hediyeler sağlayan müşterilerin, bu hediyeler üzerindeki zaman kilitlerini zorlamaları gerekir. Minimum zaman kilidi bir yıl ve maksimum beş. Müşteriler ayrıca bu zaman dilimlerinde kilitlerin sona ermesi için belirli tarihler belirleyebilir ve böylece fonlar bir doğum günü, yıldönümü veya tatil boyunca erişilebilir hale gelir. Herkesin fonları, ABD merkezli müşterilere Binance, Huobi ve Bittrex gibi kripto borsalarında hizmet veren düzenlenmiş ve sigortalı bir gözaltı platformu olan Prime Trust ile birlikte depolanıyor.

Neden bir zaman kilidi? Bu fikir, BTB alıcılarına BitBin’in nasıl çalıştığını daha iyi anlama fırsatı vermek, GiveBitcoin kurucusu Cory Klippsten’e göre. Fonlar saklanırken, alıcılar, aylık olarak kendilerine e-postayla gönderilen yeni bölümler ile Bitcoin’in giriş ve çıkışlarını açıklayan 12 bölümlük bir kılavuza erişebilirler. Klippsten, bir rehberde kripto deneyimi olmayan ya da şirket danışmanları ve kripto araştırmasındaki en son röportajları içeren kişiler için özel olarak yazılmış bir röportajda şifresini çözdüğünü söyledi. Klippsten ve GiveBitcoin ilk kez kriptoya girmek çok karmaşık olabilir, dedi yeni başlayanlara “birkaç adım atlamayı”. Bitcoin’i anlamlı bir değer depolamak isteyecek kadar iyi anlamak, yıllarca yönlendirilmemiş bir çalışma gerektirebilir ”dedi. “Bitcoin’ i güvenli bir şekilde depolamak, Bitcoin’ e özgü teknik bilgi gerektirir. Bu arada, yeni projeler, dolandırıcıların ve kabataslak medya kuruluşlarının dikkatinin dağıtılması deneniyor ”dedi Missouri Gazetecilik Okulu kademeli olarak ve” eski (başarısız) yerel NBC muhabiri “olarak nitelendirdi.

Her ne kadar GiveBitcoin başlamak için kötü bir zaman almış gibi görünse de, Bitcoin vererek, Klippsten endişelenmiyor. Bitcoin’i riske uyarlanmış olarak vermek için asla “daha iyi bir zaman” olmadığını söyledi. “Son 18 ay içinde çok fazla altyapı ve eğitim çevrimiçi oldu. İnanılmaz bir giriş noktamız var ”dedi.

About robot

Check Also

Coinbase, Yasa dışı Bitcoin Aktivitesiyle Mücadele İçin Platformun Patentini Aldı!

Coinbase, Yasa dışı Bitcoin Aktivitesiyle Mücadele İçin Platformun Patentini Aldı! Kripto değişimi Coinbase, gölgeli kullanıcı …